Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.3.Narozeniny Karla PoborskéhoV úterý 30. března 2010 oslavil rekordman v počtu reprezentačních startů, bývalý fotbalista Dynama a v současné době šéf klubu Karel Poborský osmatřicáté narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a mnoho dalších úspěšných fotbalových i nefotbalových let.
30.3.Cipro trenérem Slavie!Bývalý trenér Dynama František Cipro se v úterý odpoledne stal novým koučem úřadujícího mistra pražské Slavie. Vedení Dynama přeje Františku Ciprovi mnoho štěstí a sportovních úspěchů ve staronové funkci.
22.3.Nábor fotbalistůSK Dynamo České Budějovice pořádá v sobotu 10.4.2010 v 13:00 nábor hráčů ročníku 2004 až 2002 a výběr hráčů starších 1.1.2001 v hale a hřištích Vysokých škol Jihočeské univerzity na Dlouhé louce. Během odpoledne je pro hráče připraven zábavný fotbalový program pohybových dovedností a fotbalové soutěže.
21.3.Osmdesátiny Vladimíra VáchyÚctyhodných osmdesáti let se v minulém týdnu dožil sportovní redaktor a dlouholetý fanoušek Dynama České Budějovice Vladimír Vácha. Uznávaný novinář proslul jako dramaturg a moderátor Branek, bodů, vteřin a znám je také jako komentátor pomátných vítězství Československa nad SSSR na mistrovství světa v ledním hokeji ve Švédsku v roce 1969. Celý klub SK Dynamo ČB přeje panu Váchovi všechno nejlepší a mnoho zdraví do dalších let!
19.3.Hunal v sestavě kolaAll Stars Media 19. kola: Tesař (Kladno, 9) - Ševinský (Plzeň, 5), Hubáček (Slavia, 6), Hunal (Č. Budějovice, 6), Neuwirth (Ostrava, 5) - Sionko (Sparta, 10), Horváth (Plzeň, 10), Ordoš (Olomouc, 3), Jarolím (Jablonec, 9) - Kalabiška (Brno, 3), Šultes (Olomouc, 10).
16.3.setkání OLD BOYS DynamaVedení klubu je velice hrdé na svou historii, a proto připravilo pro fotbalisty, kteří v minulosti úspěšně hájili barvy Dynama setkání, kde si mohou společně zavzpomínat! Toto setkání se uskuteční 7.dubna od 17:00 hodin ve VIP prostorách stadionu (restaurace). Budeme se těšit na setkání s Vámi!
15.3.18.3. tisková konference KFSVe čtvrtek 18.3. od 15:00 hodin se na stadionu SK Dynamo ČB v protorech VIP restaurace uskuteční tisková konference KFS. Všichni novináři jsou srdečně zvání!
10.3.Juniorka i dorosty na HlubokéJuniorský tým Dynama i ligové dorosty odehrají své víkendové zápasy mimořádně na umělé trávě v Hluboké nad Vltavou. Rezervní tým přivítá v sobotu dopoledne Českou Lípu a dorostenecké týmy se střetnou po obědě se Slavií Praha.
 
 
 
 
© 2003-2017 SK Dynamo České Budějovice, a. s. & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |   Google+