Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.3.Strakonice přivítají ChomutovStrakonice hostí v sobotu ve 21. kole ČFL Chomutov. Duel startuje v 10.15 a vy jeho průběh můžete sledovat zde.
27.3.Soutěž Staň se trenéremPravidelně před každým zápasem Gambrinus ligy pokračuje soutěž Staň se trenérem SK Dynamo. Průběžné pořadí všech účastníků soutěže naleznete ZDE. Sestavu a přesný výsledek dalšího utkání s Duklou Praha, které je na programu již v pátek 29. března, můžete tipovat ZDE.
24.3.Juniorka doma vyzve SpartuJuniorku českobudějovického Dynama čeká v pondělí atraktivní střetnutí v rámci 23. kola Juniorské ligy, kdy na Složiště zavítá pražská Sparta. Duel startuje ve 13 hodin a vy jej můžete zde sledovat v online reportáži.
22.3.Farma se představí v Chrudimi20. kolo ČFL čeká v sobotu na Strakonice, které se představí na hřišti Chrudimi, jež má v tabulce stejně bodů jako farma Dynama. Duel startuje v 10.15 a vy jej můžete zde sledovat v online reportáži.
19.3.Daněk v sestavě kolaMichal Daněk si za svůj výkon a chycenou penaltu v utkání s Brnem vysloužil místo v ideální sestavě 20. kola Gambrinus ligy.
All Stars Media 20. kola: Daněk (České Budějovice, 9 nominací) - Holek (Sparta, 5), Čišovský (Plzeň, 7), Hájovský (Příbram, 10), Vepřek (Olomouc, 6) - Mezlík (Brno, 8), Darida (Plzeň, 8), Kisel (Slavia, 10), Krejčí (Sparta, 10) - Škutka (Slavia, 7), Doležal (Olomouc, 9).
18.3.Juniorka hraje v TeplicíchJuniorka Dynama se v rámci 22. kola Juniorské ligy představí na umělé trávě v Litvínově, kde se v pondělí od 14.30 utká s Teplicemi. Průběh utkání můžete sledovat v online reportáži zde.
15.3.Strakonice hostí KuniceStrakonickou farmu čeká v sobotu od 10.15 devatenácté kolo ČFL. V něm se střetne s Kunicemi. Změny stavu z utkání můžete sledovat zde.
14.3.Soutěž Staň se trenéremPravidelně před každým zápasem Gambrinus ligy pokračuje soutěž Staň se trenérem SK Dynamo. Průběžné pořadí všech účastníků soutěže naleznete ZDE. Sestavu a přesný výsledek dalšího utkání se Zbrojovkou Brno, které je na programu již v pátek 15. března, můžete tipovat ZDE.
10.3.Juniorka přivítá LiberecDalší kolo má na programu Juniorská liga. V něm přivítá juniorka českobudějovického Dynama na Složišti mladíky Liberce. Duel startuje v pondělí ve 13 hodin a vy jeho průběh můžete sledovat zde.
9.3.Strakonice startují jarní částFotbalisté Strakonic o víkendu zahajují jarní část ČFL. V sobotu od 14.30 se představí na hřišti Horních Měcholup, které jsou v tabulce na 15. pozici. Farma Dynama je devátá. Průběh utkání můžete sledovat zde v online reportáži.
2.3.Juniorka cestuje do OstravyJuniorka českobudějovického Dynama chce odčinit dvě zaváhání na úvod jara, kvůli kterým klesla v tabulce Juniorské ligy na 12. pozici. V cestě jí bude v pondělí od 14 hodin stát Baník Ostrava, který je v tabulce na poslední příčce. Hrát se bude na umělé trávě ve Vítkovicích a vy průběh zápasu můžete sledovat zde v online reportáži.
 
 
 
 
© 2003-2017 SK Dynamo České Budějovice, a. s. & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |   Google+