Namísto plánovaného soutěžního utkání v Liberci, které zhatily rozmary počasí, zůstali fotbalisté juniorky doma a k dalšímu přípravnému zápasu si na Složiště pozvali tradičního soupeře z Jankova. Rezerva i tentokrát dokázala udržet nasazenou laťku poměrně vysoko a soupeř to odskákal hned čtyřmi góly ve své síti. Krásné gólové momenty tak mohli ocenit alespoň všichni tři přihlížející diváci.
V článku naleznete popis branek a sestavu B-týmu

První úder zasadil B-tým Jankovu po půl hodině hry, když po centru Radima Pouzara odvrátila obrana soupeře balón pouze k Marcelu Kordíkovi, který neváhal, prošel přes dva hráče do vápna a následně balón uklidil k tyči. Krátce před přestávkou udeřila rezerva podruhé. Jmenovitě to byl Tomáš Maruška, kdo po centru z pravé strany trefil balón hned z první. Zhruba po hodině hry zvýšil na rozdíl tří branek proměněnou penaltou Lukáš Adam. Výhodu pokutového kopu dostal také soupeř a tradiční exekutor penalt, gólman David Hrubý, se nemýlil. Na konečných 4:1 stanovil výsledek opět Tomáš Maruška, když po samostatném úniku překonal soupeřova brankáře dloubákem po vzoru Karla Poborského z EURA 1996.

Sestavy SK Dynamo České Budějovice B:

1. poločas: Pronaj – Švehla, Peroutka, Martínek, Picka – Pouzar, Kordík, Adam, Mašát, Hrbáč – Maruška

2. poločas: Pronaj – Peroutka, Švehla, Martínek, L. Matoušek – Příhoda, Kordík, Adam, Hrbáč – Maruška, Janoušek