Záložní tým Dynama České Budějovice prohrál ve čtvrtek již čtvrtý zápas v řadě a to ho posunulo v neúplné tabulce na dvanácté místo. Pokud se ostatním týmům z chvostu tabulky zadaří, mohou Jihočeši klesnout až na sedmnácté sestupové místo!! Tři kola před koncem soutěže cestovali fotbalisté z jihu Čech na hřiště rezervy Teplic, kde si měli napravit pošramocenou reputaci z posledního domácího zápasu proti Varnsdorfu (1:5). To se jim ale nepovedlo a mimo jiné i díky vychytané nule Patrika Koláře prohráli i v Teplicích 0:2.
Domácí rezerva byla v první půli důraznějším mužstvem, ale obrana hostí odolávala, hlavně Minár v brance se činil, když zlikvidoval tři velké příležitosti soupeře. O výsledku se prakticky rozhodlo hned v nástupu druhého poločasu. Obrana Dynama odhlavičkovala míč pouze ke Štyvarovi, jenž prošel mezi beky, obstřelil vybíhajícího Minára, a přestože trefil jen tyč, stačil ještě odražený míč vrátit do sítě. Další Štyvarovu možnost vyřešil znovu Minár. Hosté se příliš do šancí nedostávali, přesto mnoho nechybělo k tomu, aby v 90. minutě Houška vyrovnal. Jenže dobrou šanci nedal, naopak na druhé straně fauloval ve vápně Hrušku a z nařízené penalty opět Štyvar výhru Teplic pečetil.
Zdroj: Českobudějovické listy