Ve víkendových zápasech mládežnických týmů SK Dynamo dosáhlo důležitého vítězství posílené béčko staršího dorostu, které doma porazilo vedoucí Pardubice 2:1. Z výhry se radovalo také béčko mladšího dorostu a vedle vítězství nejmladších žáků nad Sušicí si z Prahy přivezli velmi cenný bod za remízu se Slavií i mladší ligoví žáci.

U19 - Debakl staršího dorostu v Plzni
Plzeň U19 - SK Dynamo U19 6:0 (4:0)
Sestava:
J.Vokatý - Sajtl, Rozkošný, Král, Posinger - Troup (46. Macek), T.Vokatý (69. Rozhoň), Repa, Benda (46. Jindra) - Svoboda, Vlk
Hodnocení: Ligový dorost odjel ve velmi kombinované sestavě na hřiště Plzně, kde prohrál drtivým rozdílem 0:6. „Nejvíce mě mrzí, že jsme velmi dobré akce v prvním poločasem nezúročili a naopak jsme dostávali příliš laciné branky, které stanovily krutý výsledek,“ řekl po zápase Miroslav Jirkal, který tým vedl místo Pavla Tobiáše.

U18 - Důležitá výhra nad Pardubicemi
SK Dynamo U18 - Pardubice U19 2:1 (2:0)
Branky Dynama:
Petráň, Novák.
Sestava:
Liška - Dvořák, Průcha, Holub, Koutný - Rein (88. Černoch), Tlustý, Chytrý (46. Krejčí), Petráň (80. Němec D.) - Němec F., Novák
Hodnocení: Zachraňující se béčko dorostu v České lize doplnili hráči ligového dorostu a právě oni se velkou měrou podíleli na vítězství nad Pardubicemi 2:1. „Velice důležité tři body zůstaly proti vedoucímu celku soutěže zaslouženě doma,“ pochvaloval si asistent trenéra Martin Frantík, který spolu s Pavlem Tobiášem vedli na Složišti tým.

U17 - Plzeň porazila i mladší dorostence
Plzeň U17 - SK Dynamo U17 2:0 (2:0)
Sestava:
Trnka - Malý (65. Kodras), Novotný J., Dvořák, Kabele, Minář, Novotný R., Radouch (40. Petráň), Čadek, Slavík (40. Vaněk), Cihlář (60. Mravec)
Hodnocení: Podobně jako staršímu dorostu se v první lize nedařilo ani mladším dorostencům, kteří na hřišti Plznš prohráli 0:2, když obě branky inkasovali již v prvním poločase. „Právě s výkonem, který jsme předvedli v prvním poločase, nemáme proti mužstvům z horní poloviny tabulky šanci,“ zlobil se po zápase trenér Jiří Vlček.

U16 - Zasloužené vítězsví nad Pardubicemi
SK Dynamo U16 - Pardubice U17 3:2 (2:0)
Nebor, Linhart, Kadula.
Sestava: Hajdušek - Fajtl, Kebl, Schloff, Straka (Kolář) - Wermke (Heller), Čejka, Staněk (Bubeník), Kadula - Linhart (Růžička), Nebor
Hodnocení: Po dvou porážkách z úvodnu jarní části sezony se mladší dorostenci v České lize dočkali první výhry, když na domácím hřišti porazili Pardubice 3:2. „Až na posledních deset minut můžeme kluky za předvedenou hru pochválit,“ řekl po zápase asistent trenéra Jan Dvořák, jehož svěřenci v průběhu druhé půle vedli dokonce již 3:0.

U15 - Čtyřgólová prohra na Slavii
Slavia Praha U15 - SK Dynamo U15 4:1 (2:0)
Branka Dynama:
Svoboda.
Sestava: Coufal - Vít, Šumský, Kocar, Podráský - Svoboda, Jenne, Funda, Mišák (60. Bednář) - Horák (60. Held M.), Schertler
Hodnocení: Krutou porážku ze hřiště Slavie si přivezli fotbalisté starších žáků U15, kteří v Edenu prohrálo 4:1. „Pro nás nešťastný zápas. Výsledek neodpovídá předvedené hře. Sehráli jsme se Slávií vyrovnaný zápas, v němž statistiky šancí byly vyrovnané,“ řekl po zápase trenér Martin Wohlgemuth.

U14 - Domácí ztráta se Sušicí
SK Dynamo U14 - Sušice U15 1:2 (0:2)
Hála.
Sestava: Pavelec - Hrachovec, Havel, Tomášek, Říha - Houra, Hála, Janoch, Máca - Švantner (36. Steinocher), Přibyl (36. Rytíř)
Hodnocení: Starší divizní žáci v zápase proti Sušici po poločase prohrávali 0:2, díky zlepšenému výkonu dokázali Hálou sice snížit, avšak na zvrat v zápase již síly nenašli. „Dokázali jsme si vytvořit několik gólových příležitostí, proměnit se nám podařilo ale pouze jednu,“ hodnotil utkání zklamané trenér Pavel Pulec.

U13 - Překvapivý zisk z hřiště Slavie
Slavia Praha U13 - SK Dynamo U13 2:2 (1:2)
Matas, Pancíř.
Sestava: Vejsada - Štěpánek, Vacek, Němec, Kándl - Pancíř, Kadle Kryštof, Kánd (45. Škoda), Fořter (30.Bartoš) - Chylík, Matas
Hodnocení: Nečekanou ztrátu vedoucí Slavii připravili mladší žáci Dynama, kteří na hřišti v Edenu uhráli bod za remízu 2:2. „Vzhledem k minulým zápasům bych měl být za remízu na Slavii rád, ale k průběhu utkání je remíza asi i ztrátou,“ řekl k utkání Tomáš Maruška, jehož svěřenci vedli dokonce už 2:0.

U12 - Přestřelka se Sušicí pro žáky Dynama
SK Dynamo U12 - Sušice U13 4:3 (2:2)
Procházka 2, Pfeifer, Matoušek
Sestava: Luksch - Řehoř, Malý (35. Rottenborn), Hric, Novák (40. Kroutil) - Tomek (30. Samek), Procházka, Jáša, Pfeifer - Štifter, Brtna (33. Matoušek)
Hodnocení: Krásný zápas odehráli mladší B-žáci Dynama na domácím hřišti se Sušicí. Gólovou přestřelku rozhodli domácí až těsně před koncem zápasu. „Nakonec jsme byli šťastnější a vítěznou branku v nastavení vstřelil Marek Procházka,“ hodnotil utkání trenér týmu Radim Pouzar.