Starší dorostenci Dynama nastoupili v sobotu na hřišti ambiciózní Sparty Praha a nevedli si špatně. Zápas sice prohráli 2:1, avšak trenéři týmu byli s předvedenou hrou svých svěřenců spokojeni. (Foto: Svatopluk Samler)

Pavel Tobiáš (trenér): Před utkáním na Spartě jsme měli respekt. Soupeř v minulém kole nastřílel v Plzni šest branek a potvrdil roli favorita dorostenecké ligy. Do utkání vstoupila Sparta aktivně, ale její útoky se odrážely od dobře postaveného bloku našich dorostenců. Postupem času se hra srovnávala a Linhart s Kadulou se dostali do velkých příležitostí.Poločas skončil spravedlivě 0:0. Do druhé půle jsme šli se stejnou taktikou, ale bohužel, v 55. minutě jsme inkasovali po pěkné kombinační akci Sparty. Naši dorostenci přidali a vytvořili si tlak. Po jedné neproměněné šanci přišel protiútok Sparty a zvýšení na 2:0. Ani to náš tým nezlomilo a opět Spartu přehrával. Patnáct minut před koncem po pěkné akci Linharta snížil Radouch na 1:2 a pro Spartu začaly perné chvilky. Ze závěrečného velkého tlaku se vyrovnat nepodařilo, ale hra našeho dorostu byla tentokrát nadprůměrná. Potěšující byly hlavně výkony hráčů širších výběrů reprezentace Kaduly,Linharta a mladičkého Jenneho. Před očima reprezentačních trenérů se prezentovali velmi dobře. Z utkání na Spartě jsme měli všichni dobrý pocit.