Strakonická farma remizovala ve 25. kole ČFL, když doma ztratila vedení 2:0 a duel s Českou Lípou nakonec skončil dělbou bodů. Za Jihočechy skórovali Novák a Zeba.

Posílená farma šla do vedení ve 12. minutě, kdy přetažený centr doletěl až k Pavlu Novákovi, který nedal brankáři České Lípy šanci. Ve 34. minutě zvýšili Jihočeši vedení zásluhou Emira Zeby, jenž se prosadil střelou k tyči.

Po změně stran však Strakonice o výhru přišly. V 77. minutě se po rohu prosadil Jan Broschinský a o dvě minuty později hlavou z malého vápna zařídil remízu Moustapha Ndiaye.

Jiří Lerch (trenér Strakonic): "My jsme byli v prvním poločase šťastnějším mužstvem, vedli jsme 2:0. Po změně stran dala Lípa kontaktní gól a my jsme se sesypali. Českolipští byli ve druhé půli lepší a po zásluze si odváží bod."