Starší dorostenci Dynama bodovali i v druhém jarním zápase. V jarní domácí premiéře dokázali díky brance Martina Helda porazit v tabulce osmou Mladou Boleslav.

David Horejš (trenér Dynama): "Povedl se nám vstup do utkání. Hráli jsme aktivně a vytvořili jsme si malou územní převahu. Po pěkné akci Martina Helda se nám podařilo vstřelit gól, když se Martin hezky prosadil a trefil se přesně k tyči. Do konce poločasu měl ještě jasný gól na hlavě Kuba Held a velkou šanci měl také Ondra Otepka. Druhý poločas byl již vyrovnanější. V určitých pasážích hry jsme si také vytvořili mírnou převahu a na 2:0 mohl z penalty zvýšit Filip Vaněk. Ten ale faul na Otepku potrestat nedokázal. V závěru zápasu začal soupeř hrát vabank a měl tlak. My jsme ale dobře bránili a utkání jsme dotáhli k zaslouženému vítězství."