Starší dorostenci Dynama v jarní části sezony válí. V zápase 26. kola nejvyšší dorostenecké ligy vyhráli na hřišti Bohemians 1905 vysoko 4:0, když se střelecky prosadili Otepka, Funda, Havel a Markytán.

David Horejš (trenér Dynama): "Od první minuty jsme byli aktivnějším týmem. Dobře jsme kombinovali a z toho pramenilo, že jsme kopali v prvním poločase pokutový kop, který proměnil Ondra Otepka. Vzápětí se krásně prosadil na 2:0 Jirka Funda, díky čemuž jsme se dostali na koně. Bohemka si v závěru poločasu vytvořila mírnou převahu, ale žádnou vyloženou šanci si z toho nevytvořila. O poločase jsme si řekli, že budeme hrát nadále aktivně a že nebudeme chtít zalézt do obrany. To se nám vyplatilo. Domácí museli samozřejmě hru otevřít a nás se otevíral prostor na rychlé protiútoky. Ve druhém poločase jsme dali jeden gól po standardce a druhý právě po rychlém brejku a zvýšili jsme tak na 4:0. Naše vítězství bylo naprosto zasloužené a kluci za svůj výkon zaslouží velkou pochvalu. Byli jsme samozřejmě spokojeni jak s výsledkem, tak s předvedenou hrou."