Starší dorostenci Dynama pokračují ve skvělé jarní jízdě. Ani ve čtvrtém zápase nepoznali hořkost porážky a na konto si připsali dokonce již třetí výhru, když v domácím prostředí díky brance Lukáše Havla zdolali Slovan Liberec 1:0.

David Horejš (trenér Dynama): "V domácím prostředí jsme chtěli hlavně potvrdit ty tři body, které jsme minulý víkend získali na Bohemce. Čekali jsme, že Liberec bude těžký soupeř, což se také potvrdilo. V úvodu zápasu byla k vidění taková neurovnaná hra plná nepřesností. My jsme se dostali do vedení po dobře rozehrané standardce, kdy se hlavou prosadil Lukáš Havel. Ve zbytku poločasu pak byl aktivnější Liberec. My jsme si pak v kabině řekli, že musíme hrát aktivně a že nesmíme zalézt do nějaké defenzivy. Liberec si samozřejmě přesto ve druhém poločase vytvořil územní převahu, ale bez nějaké větší šance. V 75. minutě měl Kuba Held stoprocentní gólovou šanci, tu ale neproměnil. Pak nás Liberec znovu zatlačil, ale my jsme v defenzivě hráli velmi dobře. Hraje se na góly, my jsme dnes jeden vstřelili, soupeř ne, takže jsme zaslouženě vyhráli. Nic na tom ani nemění, že náš výkon dnes nebyl ideální a v předešlých zápasech jsme hráli lépe."