Starší dorostenci Dynama poprvé na jaře prohráli, když v zápase 28. kola dorostenecké ligy nestačili na Jihlavu, které na jejím hřišti podlehli 0:2.

David Horejš (trenér Dynama): "Sice jsme utrpěli první porážku na jaře, ale je to prohra, kterou bereme. Protože herně jsme podali dobrý výkon, a to je pro nás pozitivní. V prvním poločase jsme dobře kombinovali, drželi jsme balon a vytvořili jsme si i dvě brankové příležitosti, které jsme ale nedokázali využít. V tom byl soupeř lepší, protože hned v úvodu druhého poločasu dokázal potrestat naší chybu a dostal se do vedení 1:0. My jsme si poté vytvořili tlak a převahu, jenže šanci jsme neměli a ten tlak byl spíše platonický. Jihlava pak čtvrt hodiny před koncem po naší další chybě přidala druhou branku a rozhodla utkání. Věřím, že se z této prohry rychle oklepeme a že za týden v domácím prostředí porazíme Karvinou."