Vysokou porážkou 2:5 s Chrudimí zakončila strakonická farma letošní sezonu v ČFL. Jihočeši sice ještě o poločase vedli 2:1 zásluhou branek Helda a Radoucha, ale po pauze hosté utkání čtyřmi brankami otočili. V tabulce skončily Strakonice beznadějně poslední.

Domácí začali dobře a ve 13. minutě se po pěkné akci mladíků Schertlera s Martinem Heldem, jenž poslal balon do šibenice. O minutu později se však začínalo od nuly, když dalekonosnou střelou zaskočil Hajduška Ondřej Kesner. Běžela minuta 18. a domácí znovu vedli, když se pěknou střelou trefil David Radouch. Po poločase však dostaly všechny naděje na bodový zisk čtyři výrazné trhliny. Nejprve v 53. minutě Tomáš Vácha hlavou vyrovnal,v 64. využil chyby domácí obrany Ondřej Kesner, v 76. minutě Michal Radouš a poslední pátý hřebíček do rakve Strakonic přidal nekrytý Jiří Adámek. Strakonice tak podlehly Chrudimi v posledním zápase sezony 2:5.