Starší dorostenci Dynama v dohrávaném zápase 38. kola nejvyšší dorostenecké soutěže bodovali, když si z hřiště Slavie Praha přivezli bod za remízu 2:2. Sešívaní v zápase sice dvakrát vedli, Dynamo ale díky brankám Řehoře a Hrice dokázali dvakrát srovnat.

Jaromír Plocek (trenér Dynama): "Po naší chybě v deváté minutě jsme prohrávali 1:0. Ale hned vzápětí se nám podařilo vyrovnat pěknou akcí a zakončovatelem na 1:1 byl Petr Řehoř. V prvním poločase jsme si vypracovali další šance, které se nám nepodařilo proměnit. První poločas byl hodně bojovný, vzhledem k menšímu hřišti na Slavii je pochopitelné, že bylo vidět plno soubojů. Ke konci druhé půle jsme si nechali dát hloupý gól po nedorozumění našich obránců a do poločasu jsme odcházeli za nepříznivého stavu 2:1. Do druhého poločasu jsme nevstoupili šťastně. Ale prvotní tlak jsme přežili a začali jsme přebírat otěže zápasu. Po přímém kopu se nám podařilo vyrovnat krásnou střelou Dominika Hrice. Pak jsme si vytvořili další šance, ale nevyužili jsme je. Chtěli bychom kluky pochválit za odbojované utkání. Pozitivní je v naší marodce výkon mladého Martina Lindáka, který odehrál výborné utkání. Za bod jsme spokojeni, protože v nahuštěné tabulce se každý bod počítá."