Čtvrteční omezení na parkovišti za východní tribunou

18.4.2017, Aleš Strouha
 

Čtvrteční omezení na parkovišti za východní tribunouVe čtvrtek před zápasem s Baníkem a v jeho průběhu bude z bezpečnostních důvodů částečně uzavřené parkoviště za východní tribunou.

 
 
 
 

Ve čtvrtek odpoledne se v rámci 23. kola Fortuna národní ligy odehraje na Střeleckém ostrově atraktivní souboj mezi Dynamem a Baníkem Ostrava. Vzhledem k očekávané velké účasti fanoušků ostravského klubu dojde k omezení provozu parkoviště za východní tribunou.

"Podle posledních informací z Ostravy se očekává příjezd 500 fanoušků. Po poradě s bezpečnostní agenturou a zástupci policie jsme se rozhodli, že část východního parkoviště zůstane celý čtvrtek uzavřená," říká generální sekretář Dynama Milan Čadek.

Parkoviště bude ještě ve středu v klasickém provozu a bude přístupné pro širokou veřejnost. Ve večerních hodinách ale dojde k částečnému uzavření, a to bude trvat až do čtvrtečního večera. "Rádi bychom touto cestou požádali všechny, kteří na parkovišti pravidelně parkují, aby tuto informaci vzali na vědomí. V posledních měsících je parkoviště pravidelně v pracovní dny prakticky celé zaplněné, a tak se dá očekávat, že ve čtvrtek mohou mít zájemci o parking u našeho stadionu problém," dodává Milan Čadek.

 
 
 
 
 
© 2003-2017 SK Dynamo České Budějovice, a. s. & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |   Google+