Tým SK Dynamo 35 třetí na celorepublikovém turnaji

13.6.2017, Adéla Kudláčková
 

Tým SK Dynamo 35 třetí na celorepublikovém turnajiVelkého úspěchu dosáhl tým SK Dynamo 35 na celorepublikovém finále hráčů nad 40 let. V konkurenci patnácti týmů z České republiky i ze Slovenska se Jihočeši neztratili a na finálovém turnaji v Lázních Bohdaneč vybojovali skvělé třetí místo.

 
 
 
 

Po jednom vítězství a dvou remízách v základní skupině bylo jasné, že k postupu do finálových bojů vede cesta jen přes úspěch v posledním utkání skupiny. A to hráči Dynama zvládli na jedničku, když porazili protivníka ze Světlé nad Sázavou 4:1.

Ve čtvrtfinále čekal na budějovické fotbalisty soupeř ze severu Čech. S Jabloncem uhráli v základní hrací době remízu, ale penaltový souboj ovládli a zvítězili 4:3, když rozhodující pokutový kop proměnil Marek Peterka.

První a také jediná prohra Dynama přišla až v semifinále. Těsný výsledek 0:1 s loňským vítězem turnaje z Havlíčkova Brodu, v jehož dresu nastoupili také mistři republiky ve futsalu, Jihočechy mezi dva nejlepší týmy nepustil. V souboji o třetí místo už ale nezaváhali. Proti domácím Lázním Bohdaneč dlouho vedli, nakonec ale utkání dospělo opět k penaltovému rozstřelu. A protože pokutové kopy Dynamákům jdou, zvítězili 2:1 a z turnaje si odvážejí skvělou třetí příčku.

Jihočeský gólman Černý vychytal nejvíce čistých kont a právem byl vyhlášen nejlepším brankářem celého turnaje. Svůj tým navíc v penaltových rozstřelech několikrát podržel.

Sestava Dynama: Anderle, Černý, Plocek, Peterka M., Marek, Hanousek, Fruhbauer, Přibyl, Vodička, Vlček.

Trenéři: Jaromír Plocek st., Jiří Anderle.

 
 
 
 
 
© 2003-2017 SK Dynamo České Budějovice, a. s. & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |   Google+