Spolu s několika hráči A-týmu nastoupili fotbalisté třetiligové rezervy v Třeboni proti místnímu účastníkovi divize a po vyrovnaném průběhu nakonec remízovali 1:1. Jedinou branku Dynama vstřelil ve 37. minutě Hrbáč, za domácí zaznamenal úspěch R. Novotný. V dresu B-týmu nastoupili například Kafka, Dobrotka, Rožboud nebo Aleš Matoušek.
Aktivněji do zápasu vstoupili domácí, kteří především díky Sedláčkovi několikrát ohrozili hostujícího brankáře Kafku. Ve 12. minutě ale Kupec přesprintoval Příhodu, nacentroval na R. Novotného a ten bez větších problému zakončil - 1:0. Od té chvíli začala hrát Třeboň ještě aktivněji a míč se pohyboval prakticky výhradně na polovině Dynama. Ve 37. minutě se ale skvělou hlavičkou prosadil Hrbáč a bylo vyrovnáno. Ve druhé části hry fotbalisté Dynama přidali na aktivitě, byli mírně lepším týmem, avšak další branky se 150 přihlížejících diváků již nedočkalo.