S velmi rozdílnými pocity odjížděli v sobotu z Plzně týmy mladších dorostů Dynama. Tým kategorie U17 pod novým trenérem Jaromírem Plockem poprvé v sezoně vyhrál venku, když porazil vedoucí tým tabulky šokujícím výsledkem 4:0! Mladší dorostenci kategorie U16 na svéhou soupeře nestačili a prohráli vysoko 0:6.
FC Viktoria Plzeň U17 - SK Dynamo ČB U17 0:4 (0:4)
Branky: 23. a 28. Ryneš, 2. Jiran, 6. Šplíchal
Sestava Dynama: Janáček - Vögl, Grigera, Cepák, Ardamica - Faltýn, Kadlec (78. Malecha) - Ryneš, Šplíchal (60. Kortiš), Jiran (70. Martinec) - Míka.

Trenér Jaromír Plocek: "Po dvouměsíční zimní přípravě a po několika kvalitních přátelských utkáních jsme konečně zajížděli k prvnímu mistrovskému utkání do Plzně. Před utkáním se klukům zdůraznil fakt, že jsme ještě při venkovních utkáních neudělali ani jeden bod, a to není dobrá situace vzhledem v tabulce. Tento zápas byl první příležitostí tento stav změnit, a to se nám také povedlo na výbornou. Do utkání jsme vstoupili výborně, protože z naší první šance v první minutě se nám podařilo vstřelit první branku utkání. Po pěkné akci Martina Šplíchala vstřelil branku krásnou ztřelou Marcel Jiran. Zatáhli jsme do obranného bloku a soustředili jsme se na dobrou defenzivní činnost a přecházeli jsem do protiútoků, které se nám dařily. Domácí tým měl dobré příležitosti, při kterých nás podržel náš brankář Martin Janáček. Po jeho povedeném zachycení míče a rychlém založení našeho útoku výkopem se dostal po chybě plzeňské obrany k míči Martin Šplíchal, který šel sám na brankaře. Šanci proměnil a bylo to 2:0. Další branku jsme přidali po nádherné brance z voleje Matějem Rynešem do šibenice za asistence Martina Šplíchala. Plzeň byla opět aktivní a měla ve hře převahu, ale kluci plnili přesně to, co jsme si řekli před utkáním v přípravě. Ke konci prvního poločasu se nám podařilo vstřelit čtvrtou branku. Po krásném centru z naší levé strany dal Matěj Ryneš hlavou svoji druhou branku. První poločas jsme dohráli tak stavu 4:0 pro nás.

O poločase jsme upozorňovali kluky, že utkání není ještě u konce a že musíme pokračovat v naší hře, jako v prvním poločase. Paradoxně se potvrdily naše slova a druhý poločas jsme neodehráli dobře. Plzeň logicky vrhla vše do útoku a měla převahu a velké závary před naší brankou. Po dvaceti minutách ve druhé půli jsme se dostali do velké šance, kdy Václav Míka vybojoval míč a kličkou jeden na jednoho dal krásný centr do pokotuvého území na Martina Šplíchala a ten v bezprostřední blízkosti branky z voleje přestřeli. Utkání se už pak dohrávalo. Musíme pochválit a poděkovat klukům za předvedenou hru a jejich výkon. Nechceme vyzdvihovat jednotlivé hráče, protože toto vítězství je týmový perfektní výkon. Vítězství jsme si vychutnali, protože to byli první tři body z utkání venku a také na hřišti u těžkého soupeře. Teď už se budeme soustředit a připravovat s pokorou na další těžké domácí utkání s Duklou Praha, které hrajeme v tréninkovém centru na Složišti v neděli 2. dubna od 10:00."

FC Viktoria Plzeň U16 - SK Dynamo ČB U16 6:0 (4:0)
Sestava Dynama: Vojtíšek - Plandor, Wimmer (52. Trnka), Červený, Carda, Radychovskyj, Janda, Sedlák (68. Benda), Matuška, Jurásek, Skála.