Fotbalový tým Dynama České Budějovice ve středečním modelovém zápase na Složišti nedokázal porazit divizní Třeboň, když se s ní po sedmdesáti minutách hry rozešel smírně 2:2. Svěřenci kouče Cipra začali dobře a již po třech minutách hry vedli, když se prosadil Mrkvička. Hosté ale záhy odpověděli Hačkou a když dokázal Pintér v poslední minutě hry reagovat i na další gól Černého, museli se ligisté spokojit s nerozhodným výsledkem. Oproti ligovému zápasu s Mostem nastoupilo v základní sestavě Dynama devět jiných fotbalistů. "I do tréninkového utkání je třeba jít na sto procent," dal trenér Cipro svůj hněv najevo pro Českobudějovický deník.
Sestava Dynama České Budějovice: Miski - Plocek, Tischler (54. Peroutka), Žižka, Pravda - Adamec, Gruber, Dvořák (36. Hrbáč), Černý - Mrkvička, Táborský (36. Schön).