Mládežnické týmy o víkendu pokračovaly ve svých zápasech, a přestože starší dorostenci poprvé na jaře prohrály, ostatním celkům se vesměs dařilo. Dorost U17 přivezl cennou výhru z Mostu a dařilo se také starším žákům, kteří vyhráli na půdě Písku.

U19 - První jarní porážka
FC Vysočina Jihlava U19 - SK Dynamo U19 2:0 (0:0)
Sestava:
Hřebejk - Řezáč, Havel, Tomášek, Vaněk (68. Horák) - J. Held (75. Švantner), Janoch, Otepka - Bálek, M. Held (80. Pasecký), Markytán (55. Blažek).
Hodnocení: "Sice jsme utrpěli první porážku na jaře, ale je to prohra, kterou bereme. Protože herně jsme podali dobrý výkon, a to je pro nás pozitivní. V prvním poločase jsme dobře kombinovali, drželi jsme balon a vytvořili jsme si i dvě brankové příležitosti, které jsme ale nedokázali využít. V tom byl soupeř lepší, protože hned v úvodu druhého poločasu dokázal potrestat naší chybu a dostal se do vedení 1:0. My jsme si poté vytvořili tlak a převahu, jenže šanci jsme neměli a ten tlak byl spíše platonický. Jihlava pak čtvrt hodiny před koncem po naší další chybě přidala druhou branku a rozhodla utkání. Věřím, že se z této prohry rychle oklepeme a že za týden v domácím prostředí porazíme Karvinou," řekl po zápase trenér David Horejš.

U17 - Přesvědčivá výhra nad Mostem
Baník Most U17 - SK Dynamu U17 0:3 (0:1)
Branky:
Bartoš 2, Pancíř.
Sestava: Hotový - Pancíř, Matas, Škoda, Žurek (72. Štěpánek) - Tesař (41. Krejčí), Mácha (70. Kándl), Blažek - Bartoš (59. Vacek), Frnoch, Kadlec.
Hodnocení: Mladší dorostenci dokázali potvrdit domácí výhru nad Spartou a získali tři body i v Mostě. „Díky velmi malému hřišti se nám nedařila kombinace a hra byla hodně soubojová, ale od dvacáté minuty jsme si na to zvykli a byli jednoznačně lepším týmem a to jsme korunovali třemi krásnými góly,“ řekl trenér týmu Kamil Tobiáš.

U16 - Porážka na hřišti Mostu
Baník Most U16 - SK Dynamo U16 1:3

U15 - Vysoká výhra v Písku
FC Písek U15 - SK Dynamo U15 1:6 (1:3)
Branky:
Kalousek 2, Jáša, Strapek, Kasík, Kočí.
Sestava: Višvader - Dolejšek, Jáša, Švec, Kočí - Strapek(45.Sekyra), Collin, Lindák - Hofmann(45.Kasík), Fišer(45.Votava), Kalousek.
Hodnocení: „Za nepříznivého počasí jsme odehráli těžké utkání. I když jsme byli po celý zápas lepším týmem, tak hlavně v prvním poločase nám byli domácí nepříjemným soupeřem. Po přestávce jsme už na hřišti dominovali a zaslouženě zvítězili,“ řekl po zápase trenér týmu Radim Pouzar.

U14 - Čtyři góly do sítě Písku
FC Písek U14 - SK Dynamo U14 1:4 (0:3)
Branky:
Hezoučký 2, Jiran, Malecha.
Sestava: Michal - Hanus (15. Ardamica), Cepák, Jiránek, Grigera - Malecha, Hucek (45. Trachta), Michalko - Hezoučký, Míka (55. Šuga), Jiran (60. Míča).
Hodnocení: „Naše hra neměla takovou kvalitu, míče nám dnes odskakovali a hráli jsme pomalu směrem dopředu. Ale kluky musím pochválit, protože chtěli vyhrát a vstřelili čtyři branky,“ řekl trenér týmu Radim Pouzar.

U13 - Rokycany na Dynamo nestačily
SK Dynamo U13 - FC Rokycany 16:5 (7:1)
Branky:
Penner 4, Varačka 2, Červený 2, Markes 2, Carda 2, Goretki, kalina, Faja, Polanský.
Sestava: Tým A: Flaška - Sypal, kalina, Wohlgemuth - Faja, Penner, Markes - Červený. Střídali Laurinc. Tým B: Kerl - Plandor, Trnka, Bešťák - Boška, Varačka, Carda - Goretki. Střídali Polanský, Česák.
Hodnocení: „Ani tentokrát nebyla naše hra ideální. Prohrávali jsme hodně soubojů díky naší bázlivosti v nich. Kazili jsme jasné přihrávky a tak nám vázla i kombinace. Přesto jsme vyhráli poměrně jednoznačně,“ řekl k zápasu trenér týmu Martin Wohlgemuth.

U12 - Třináct gólů do sítě Rokycan
SK Dynamo U13 - FC Rokycany 13:1 (9:1)
Branky:
Mašek 3, Rataj 3, Furst 2, Řepa, Klimeš, Polanský, Kordík, Červenec.
Sestava: Tým A: Janota - Řepa, Herman - Rešl, Schonbauer, Maťák - Mašek, Jinšík. Tým B: Červenec - Perina, Polanský - Rataj, Pazourek, Kordík - Podlaha, Furst. Střídali: Česák, Vančura, Klimeš.
Hodnocení: „Utkání jsme měli od začátku pod kontrolou, ale i přesto nebyl náš výkon ideální. V některých fázích hry se nám nedařila kombinace díky individuálním nedostatkům v herních činnostech i špatnému výběru řešení v daných situacích,“ řekl trenér Pavel Pulec, jehož tým vyhrál nad Rokycany vysoko 13:1.