I ve třetím jarním zápase si fotbalisté staršího dorostu Dynama připsali na konto nerozhodný výsledek, když na domácím hřišti remízovali s Teplicemi 2:2, mladší dorostenci prohráli 0:2. Béčkům dorostu se dařilo výborně - starší vyhráli nad Roudným 2:0 a mladší dokonce 4:0.

SK Dynamo U19 - FK Teplice 2:2 (1:1)
Branky:
10. Linhart, 80. F. Němec
Sestava: Liška - Dvořák, J. Novotný, J. Němec, Kabele - F. Němec, Tlustý (75. R. Novotný),Mich. Petráň, Mar. Petráň (55. Čadek) - Linhart, D. Němec (55. Vaněk).
Pavel Tobiáš (trenér): Do utkání jsme vstoupili vlažně. Bohužel na tom nic nezměnil ani vedoucí gól. Teplice po zásluze do poločasu srovnaly a po přestávce daly vedoucí gól. Obrat ve hře přineslo dvojí střídání těsně po začátku druhé půle. Hlavně Vaněk hru oživil a vytvořili jsme si tlak, ze kterého padl vyrovnávací gól. Ten vítězný visel na vlásku, ale nepadl. Domnívám se, že remíza je spravedlivá, vzhledem k velmi špatnému prvnímu poločasu. Poprvé v letošní sezóně jsem se musel v kabině o poločase hodně zlobit.

SK Dynamo U18 - Roudné U19 2:0 (1:0)
Branky:
Vaněk, Vrátil.
Sestava: Vokatý - Kabele, Novotný J., Dudák, Mravec, Petráň M. (75. Kodras) - Dvořák (46. Slavík), Novotný R. (64. Radouch), Čadek - Vaněk, Šergl (84. Vrátil)
Jiří Vlček (trenér): V derby utkání se hrál fotbal dvou poločasů. Zatímco v prvním poločase jsme soupeři nedovolili téměř nic, ve druhé části jsme se obávali o výsledek. První naší branku vstřelil Vaněk po ideálním uvolnění Čadkem již v 6. minutě zápasu. Bohužel další naše šance jsme trestuhodně zahazovali a v druhém poločase jsme na to málem doplatili. Naštěstí nás podržel Vokatý a v závěru střídající Vrátil přinesl uklidnění.

SK Dynamo U17 - FK Teplice 0:2 (0:1)
Sestava:
Maruška - Schloff, Fajtl, Salivar (53. J. Held), Funda - Wermke, Staněk, Žyla, Jenne - Schertler (66. Heller) Růžička (58. Nerad)
Ivan Novák (trenér): V prvním poločase jsme měli velkou územní převahu. Bohužel z vypracovaných příležitostí (3-4) vytěžili kluci pouze nastřelené břevno teplické branky. Hosté se k naší brance dostávali pouze sporadicky a "z ničeho" dokázali skórovat! Za předvedený výkon si kluci zaslouží pochvalu, ale ta koncovka. Druhý poločas už byl vyrovnaný, fotbalově průměrný, s minimem příležitostí. Branku vstřelili jen hosté a tak tentokrát zvítězil šťastnější celek.

SK Dynamo U16 - Roudné U17 4:0 (1:0)
Branky:
30. J. Held, 46. Křiváček, 68. Bednář, 73. Pěnka
Sestava: Sobolík - Křiváček, Kocar, Šumský, Vít - Svoboda (59. Bednář), Held J., Pěnka - Hála, Horák, Held M. (59.Bašta)
Kamil Tobiáš (trenér): V utkání jsme od první minuty měli jasnou převahu a zatlačili soupeře před jeho vápno a byla otázka času, kdy padne branka. Ta bohužel přišla až ve 30.minutě a tak skončil i poločas. Po změně stran jsme pokračovali ve velkém tlaku a z něho vyprodukovali ještě tři góly. Musím kluky pochválit za předvedenou hru i nasazení. Nejlepšími hráči byli Horák a Pěnka.

Most U15 - SK Dynamo U15 1:4 (1:0)
Branky:
Dědič, Bálek, Janoch, Rytíř.
Sestava: Hřebejk - Zajíc, Tomášek, Havel, Máca - Bálek, Janoch, Řezáč, Houra - Dědič, Švantner.
Pavel Pulec (trenér): První poločas byl z naší strany neurovnaný. Soupeř nás dobře napadal, nedal nám čas a prostor, navíc nám chyběl větší pohyb a nabídka pro přihrávku. Nedařila se nám mezihra, za obranu soupeře jsme se dostávali jen dlouhými míči. Ve druhém poločase už jsme začali kombinovat, dařilo se nám držet míč a soupeře jsme přehrávali. Most postupem času odpadal a my jsme zaslouženě otočili výsledek utkání.

Jindřichův Hradec U15 - SK Dynamo U14 0:4 (0:1)
Branky:
Bartoš 2, Krejčí, Vymětal.
Sestava: Rotbauer - Štěpánek, Škoda, Vacek, Zajíc - Vymětal, Kadlec, Matas, Pancíř - Valter, Bartoš. Opakované střídání: Helmich, Krejčí
Martin Wohlgemuth (trenér): Zápas byl po celou dobu v naší režii. Zvlášť v prvním poločase se hrálo převážně na polovině domácích. Ve druhém poločase byli domácí hráči aktivnější víc než v prvním, ale branky padaly pouze na jedné straně.

Most U13 - SK Dynamo U13 4:0 (1:0)
Sestava:
Luksch - Řehoř, Vávra (31. Doležal), Jáša, Vysušil (31. Novák) - Tomek, Procházka, Pfeifer, Štifter - Chylík, Macák (31.Miklas)
Radim Pouzar (trenér): Dnes nás čekalo těžké utkání na hřišti týmu, který je naším sousedem v tabulce. Hra v prvním poločase byla vyrovnaná, domácím se povedlo po chybě naší obrany dostat do vedení. V závěru poločasu jsme měli tři obrovské šance, které se nám nepodařilo proměnit. Do druhého poločasu jsme udělali tři změny a chtěli jsme soupeře dostat hned od úvodu pod tlak a vstřelit aspoň vyrovnávací branku. Ale po nedorozumění v naší obraně a hrubce jednotlivce jsme inkasovali během tří minut dvě branky. V poslední minutě jsme dostali ještě čtvrtý gól. Soupeř zvítězil zaslouženě, protože nás předčil v agresivitě a dokázal potrestat každou naší chybu.

Jindřichův Hradec U13 - SK Dynamo U12 5:4 (2:3)
Branky:
Drchal 3, Hofmannn
Sestava: Hodr - Marhoun (30. Hüttner), Švec (30. Pileček), Dolejšek, Bárta - Sekyra, Tůma (30. Hofmann), Strapek - Drchal, Lorenc, Kalousek (50. Višvader)
Miroslav Šenkýř (trenér): "První mistrovské utkání jsme začali velice dobře, dostávali jsme se rychlými protiútoky do zakončení a přes několik neproměněných šancí jsme za dvacet minut hry vedli 3:0. V této fázi zápasu jsme měli hru jasně ve své moci, ale vlastními chybami jsme soupeři dovolili snížit do poločasu na rozdíl jedné branky (rohový kop, nepřímý kop). Na začátku druhého poločasu soupeř získal mírnou převahu, ale do šancí se nedostával. V průběhu se nám podařilo hru vyrovnat a ve 44. minutě jsme zvýšili skóre na 4:2. Radovat se má člověk až na konci zápasu, toto se nám až nemilosrdně potvrdilo. Z nenápadné akce soupeř snížil pět minut před koncem na 4:3. A pak už jsme úřadovali jen my. Z poloviny hřiště přihrávka zpět až na brankaře, ten dělá kličku útočníkovi - 4:4. V poslední minutě na hranici velkého vápna zbytečný až neobratný střet s útočníkem - penalta a gól na 5:4 pro domácí."