Zápas SK Dynamo - Liberec

Severočeši začali aktivnějši a hnacím motorem jejich tlaku byl neúnavný Koloušek. Hosté se po zásluze ve 14. minutě ujali vedení, když po nedorozumění českobudějovcké obrany poslal míč za Semanova záda důrazný Nezmar. Ale pak přišly chvíle českobudějovických hráčů. O šest minut později po chybě gólmana Kinského vyrovnal Chlebek, po sólu ve 36. ninutě otočil stav utkání Svoboda a do třetice překonal libereckého brankáře po akci Bouchala Vozábal. Přesto poslední slovo prvního poločasu patřilo hostům, když se po trestném kopu Kolouška trefil Zápotočný. I po přestáce se hrál pohledný fotbal, dlouho nepřicházel gól, ale v závěru utkání se jako poslední trefili hosté a stav skóre na konečných 3:3 uzavřel Lukáš.