Zápas SK Dynamo - Slavia

Do konce šlágru 17. kola první ligy chyběly už jen vteřiny a domácí vedli nad Slavií 1:0, když snad po jediné chybičce domácí obrany Rusnák efektivními nůžkami vyrovnal. Domácí se dostali do vedení v 58. minutě, kdy po akci skvěle hrajícího Jindráčka zakončoval útočník Karel Vácha. To už oba celky hrály o deseti, když byli vyloučeni v prvním poločase Tejml a ve druhém pak Novotný.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Utkání bylo bojovné, z obou stran z vysokým nasazením. Zápas pro nás začal lépe, protože jsme soupeře dostali pod tlak a vytvořili jsme si několik slibných příležitostí. Po vyloučení našeho klíčového hráče Tejmla jsem měl trochu obavy o výsledek, ale chyba Novotného poměr sil na hřišti vyrovnala. Dali jsme šťastný gól a už jsem věřil v oba body. Bohužel jsme ale utkání nedohráli do konce a to se nám vždy vymstí..