Ještě deset minut před koncem vedli Jihočeši o dvě branky, přesto se museli smířit s jedním bodem za remízu 4:4. Páteční strhující utkání s Karvinou vítěze nenašlo. Domácí byli v první půli lepším týmem, přesto dokázali Slezané udržet stav 2:2. Ve druhé půli se domácí dostali do dvoubrankového vedení, ale Karvinští v posledních deseti minutách vyrovnali na konečných 4:4.

Sestava Dynama pro utkání s Karvinou od minula nedoznala velkých změn. Karetní trest vypršel Tomáši Hájovskému, stoperskou dvojici s ním tvořil Jakub Hric. Jediným hrotovým útočníkem byl bojovník Richard Kalod, jenž se vrátil po několika nemocích a zraněních.

Jihočeši začali aktivně a hned v úvodu z toho těžili. První rána Jana Šimáka skončila vysoko nad, ale kapitán Petr Benát již byl střelecky úspěšný. Počíhal si na centr Jakuba Peška z levé strany, předskočil beka a prostřelil Pindrocha – 1:0. Domácí nepolevili a tlačili na zatím bezradného soupeře. Do dalšího střeleckého pokusu se dostal špílmachr Šimák, jenže jeho střela mířila pouze do míst, kde stál karvinský brankář. Hosty probudila až šťastná vyrovnávací branka. Po přímém kopu Budínského se hlavičkou prosadil Marek Janeček - 1:1. I přes vyrovnávací branku Jihočeši praktikovali ofenzivní podívanou, která je vrátila zpět do vedení.

Kapitán Petr Benát si v pátečním utkání připsal „druhý bod“, když krásným centr vybídl ke skórování Richarda Kaloda - 2:1. Těsně před koncem první půle mohl hrotový útočník Dynama přidat druhou branku v zápase. Po dalším dobrém centru od Benáta orazítkoval pouze břevno. To na druhé straně produktivní hosté dokázali přetavit svou šanci v další vyrovnávací branku. Tečovaný balon se dostal až k Lubomíru Urgelovi, který zblízka překonal Křížka – 2:2.

Do druhé půle překvapivě vstoupila lépe Karviná. Puchela v dobré pozici vychytal Křížek, nepřesně hlavičkoval Dreksa. Do vedení se ovšem znovu vrátilo mužstvo vedené Davidem Horejšem. Z volného přímého kopu se krásně trefil Jan Šimák - 3:2. I po třetí inkasované brance byli hosté připraveni s odpovědí. Dvakrát to velmi dobře zkoušel střelec vítězné branky z minulého utkání Lukáš Budínský, avšak Křížek dokázal oba jeho pokusy eliminovat. Poprvé se do dvoubrankového vedení dostalo Dynamo v 65. minutě. Po výborné práci Kaloda se přesnou střelou k tyči prosadil Jiří Mareš - 4:2. Málokdo by v tu chvíli pomyslel, že by utkání mohlo skončit remízou. O snížení se postaral střídající Zbyněk Pospěch - 4:3. Na konečných 4:4 vyrovnal čtyři minuty před koncem z dorážky Lubomír Urgela. Oba týmy se tak po strhující podívané rozešly smírně.

David Horejš (trenér Dynama): „Dnešní utkání bylo nadprůměrné druholigové úrovně, možná i ligové. První poločas nám vyšel, měli jsme navrch. Připravovali jsme se na to, že Karviná je silná ze standardek, ale dostali jsme z nich dva góly. Mohli jsme dát na 3:1, ale dali jsme břevno, a pak nám soupeř vyrovnal. Po pauze začala Karviná lépe, ale byli jsme to my, kteří jsme dali dvě branky. Pak jsme doufali, že už to udržíme. Na hřiště ale přišel Zbyněk Pospěch a dvakrát jsme inkasovali po centrovaných míčích. Před klukama smekám, zápas odjezdili, ale dostat čtyři góly doma je příliš. Karviná vytěžila z minima maximum.“

Josef Weber (trenér Karviné): „Takový zápas nejde hodnotit krátce. Za angažmá v Karviné jsem neviděl lepší zápas, divákům se musel líbit. V první půli nás domácí přehrávali, byli lepší. Po pauze jsme se zlepšili, přesto jsme prohrávali o dvě branky. Nakonec jsme dokázali vyrovnat a získal aspoň bod. Viděl jsem nadprůměrný druholigový fotbal, možná i prvoligové úrovně. Musím vyzdvihnout výkony některých hráčů. U domácích zejména Kalod nebo Šimák, který mě bavil jako dříve v televizi. Z našeho týmu odehráli dobrý zápas Urgela nebo Zbyněk Pospěch.“