Další porážku od pražského týmu utrpěli fotbalisté Dynama České Budějovice, kteří na umělé trávě v Edenu nestačili na Slávii Praha. Za vytrvalého sněžení byl k vidění zajímavý fotbal a pět gólů. O jednu branku více vstřelili domácí sešívaní a po výhře 3:2 si na konto připsali do turnajové tabulky tři body. Trenér Cipro dal příležitost všem hráčům kádru a stoper Jiří Skála spolu s útočníkem Michalem Schönem se mu odvděčili góly do sítě Slávie. Celý druhý poločas odchytal testovaný gólman Martin Lipčák, o jehož osudu by se mělo rozhodnout v následujících dnech.
Jihočeši nastoupili k třetímu kolu turnaje Tipsport Cup opět bez Karla Poborského. Chyběl také Jaroslav Černý, který se zotavuje z operace kolena a kapitánskou pásku nenavlékl ani zraněný David Horejš.

Vstup do zápasu vyšel výborně domácím, kteří se již v 6. minutě dostali do vedení. Po akci Krajčíka a Šventa se k balónu dostal mladík Petr Janda, který bez větších problémů překonal gólmana Křížka, a bylo to 1:0 pro domácí. Z vedení se ale sešívaní příliš dlouho neradovali. O deset minut později se po rohovém kopu ocitl v dobé pozici na postu záložníka hrající Jiří Skála, který vyrovnal na průběžných 1:1. Po půlhodině hry vyslal Švec kolmou přihrávkou do úniku Petra Jandu a ten se tváří v tvář Křížkovi opět nemýlil a svou druhou brankou v zápase poslal domácí opět do vedení. Ve zbytku první půle byli domácí stále aktivnější, do vyložené příležitosti se ale již nedostali a do kabin se tak odcházelo za stavu 2:1.

Zatímco trenér Jarolím poslal do druhé půle stejnou sestavu jaká zahájila zápas, kouč Jihočechů se sestavou hodně zamíchal. Na hřiště poslal šest nových hráčů, mezi nimiž se objevil i nový Dynamem testovaný gólman Martin Lipčák. Velká část druhé půle poté přinesla velmi nezáživný fotbal bez jakýchkoliv brankových příležitostí. Hrálo se především ve středu hřiště a oba týmy hodně kazily rozehrávku. Když se již začínalo zdát, že nudná druhá půle skončí bezbrankovou remízou, začaly se v poslední desetiminutovce dít velké věci. V 80. minutě skvěle zakombinovali domácí a Dočkalovu střelu na poslední chvíli zblokoval Kladrubský. O dvě minuty později se na druhé straně hřiště ocitl v čisté gólové šanci Táborský, jehož gólovou střelu zlikvidoval brankář Vorel. Ke změně skóre došlo v 85. minutě, když si na rohový kop Krajčíka nejlépe naběhl Ante Aračič a křížnou hlavičkou překonal nového budějovického gólmana. Ve druhé minutě nastavení se dočkali i hosté - nezištnou gólovou přihrávku Táborského přetavil v druhý gól Jihočechů mladík Michal Schön, který tak stanovil konečný výsledek utkání - 3:2.

Karel Jarolím (trenér Slavie): "Jsem rád, že jsme utkání vyhráli, i když se jednalo o přípravu. Na umělé trávě jsme hráli letos poprvé, je to přece jenom jiná hra. Potěšilo mne, že jsme se prosadili střelecky, hlavně dvě branky Petra Jandy. Na druhou stranu mne mrzí laciné inkasované branky."

František Cipro (trenér Dynama): "S výkonem jsem spokojený, i když jsme neuspěli. Našim cílem bylo, abychom se nezranili, už dnes nám chybělo sedm hráčů podzimního základu, čekáme na jejich návrat. Jedná se o Svátka a Volešáka."