Velice nepovedené utkání sehráli svěřenci Františka Cipra v Karviné. Domácí vedli v 21. minutě již 3:0 a o výsledku utkání bylo více méně rozhodnuto. Karviná byla po celé utkání lepším týmem a Dynamo dostalo v závěru utkání další dvě branky. Další utkání sehraje Dynamo doma v pátek od 18:00 proti Ústí nad Labem.

Od úvodních minut se poprvé v černobílém dresu objevila posila z Olomouce Lukáš Buchvaldek. V základní jedenáctce nastoupil i Petr Benát, naopak kvůli malému tréninkovému manku po zranění zůstal pouze na lavičce Jan Šimák. Úvod utkání musel Jihočechům připadat jako z opravdu hodně černého snu. V páté minutě se přesnou střelou k tyči prosadila nová karvinská posila Jan Šisler - 1:0. O čtyři minuty poté musel Křížek lovit míč ze své branky podruhé. Z druhé útočné akce domácích se prosadil Matej Sivrič - 2:0. Jihočechům se naprosto rozpadla hra a Karviná se hnala za dalšími útoky. Budínský ve vápně přestřelil, další šance Slezanů už skončila třetí brankou. Sivričovu střelu ještě obrana Dynama zablokovala, na dorážku Budínského už nestačil ani Křížek – 3:0. Jihočeši se v první půli vůbec nedostávali do hry, Karviná mohla přidat více než tři branky.

Do druhého poločasu naskočil Roman Wermke za Michala Řezáče a v 53. vystřídal Milan Jurdík Aleše Dvořáka. Nic naplat, Karviná si stále vytvářela více šancí a byla lepším týmem. Čtvrtou branku mohl přidat Urgela, ale netrefil odkrytou branku. Za Dynamo poprvé vážněji zahrozil střídající Jurdík, jeho střelu bravurně vyrazil Pindroch nad. Další dvě branky Karviné přidali Juřena a Moravec - 5:0.

Fratišek Cipro (trenér Dynama): "Dostali jsme hrozně rychle dva góly. V zápase jsme nasekali hrozné množství chyb, nedovedu si to představit. Soupeř nás přejel."

Jozef Weber (trenér Karviné): "Odehráli jsme jednoznačně nejlepší první poločas za ten rok a půl, co jsem v Karviné. Výsledek je nadstandardní, ale naprosto zasloužený a odpovídal dění na trávníku."