Jihočeši nenavázali na dvě výhry v řadě a nepovedlo se jim ukončit neporazitelnost Mostu, kde prohráli 2:3. Domácí rychle vedli 2:0, ale Dynamo brankami Rýdela z penalty a Linharta vyrovnali. I přes výhodu jednoho hráče v poli se Jihočechům nepovedlo rozhodnout a naopak inkasovali z kopačky Olejníka.

Dynamo nastoupilo v totožné sestavě jako před týdnem s Bohemians. Domácí začali aktivněji, po pár desítkách vteřin musel Daněk krýt ránu Procházky z přímého kopu. První poločas patřil jednoznačně Mostu, který se do vedení dostal v 18. minutě. Volný Nečas poslal na levé straně do úniku Marina Šlapáka, jenž mezi nohy brankáře Daňka otevřel skóre nedělního klání.

O čtyři minuty později to bylo s Dynamem ještě horší. Vojta se uvolnil přes Deliho a nacentroval před branku, Daněk na míč nedosáhl a Ezequiel Rosendo ho hlavou poslal do odkryté branky. Mostečtí byli na koni a další gól visel ve vzduchu, ale Jihočeši se ubránili a sami hrozili směrem dopředu. Haškův volej se však do branky nevešel a pohotový Vyskočil trefil jen bránícího Charuzu, takže Most vedl po poločase 2:0.

Do druhého poločasu nastoupilo jiné Dynamo. Jihočeši byli všude o krok dříve a tlačili se do zakončení. Rýdelovu střelu ještě Belaň vyrazil, ale když Běloušek ve vápně fauloval Klesu, tak se českobudějovický středopolař dočkal. Mostecký obránce dostal druhou žlutou, tedy červenou kartu, a Filip Rýdel nařízenou penaltu proměnil. V 62. minutě po rohu svěřenci Pavla Hoftycha srovnali. Po rohu se míč dostal na zadní tyč, kde ho do sítě dotlačil Zdeněk Linhart.

Jenže místo dalšího využití přesilovky přišla rozhodující trefa Mostu. Po přímém kopu za faul Vyskočila napálil odražený míč Martin Olejník a domácí se šli radovat. Poté Dynamo znovu přidalo a Belaň předváděl chvílemi neskutečné zázraky. Poradil si s Poliačkovo střelou, Klesovo pohotové zakončení na zadní tyči nebo Kalodovu hlavičku. Jihočeši ani přes drtivý tlak nedokázali vyrovnat a ze severu Čech se vracejí s nepořízenou.

Daněk Michal
Hašek Pavel       1   4   4 3 71.
Lengyel Roman     1       1
Deli Simon   1             1
Machovec Jaroslav (61.)             2 2 2 59.