V posledním zápase na slovenském soustředění porazili fotbalisté Dynama České Budějovice slovenskou prvoligovou Nitru 2:0, když se do střelecké listiny zapsali postupně Tomášové Mrva a Stráský. Bezprostředně po skončení zápasu se pak Jihočeši vydali zpět do České republiky, kde bude po volném víkendu následovat předposlední týden přípravy na jarní část sezony.

Trenér Pavel Tobiáš se musel v zápase obejít bez obránce Hunala a záložníka Šímy, kteří nenastoupili kvůli lehkým zraněním.

Hned od úvodních minut se hrál zajímavý zápas a jako první mohl skórovat Sedláček, který šel sám na brankáře. Z gólu se ale Jihočeši radovali až v 33. minutě, kdy skóroval nováček v týmu Tomáš Mrva.

V průběhu druhého poločasu se na hřiště dostali i další hráči Dynama a po vyrovnaném průběhu patřil hostům především závěr utkání. V 70. minutě se ve velké šanci ocitl Mezlík a o sedm minut později nastřelil tyč domácí brány Stráský. Právě mladík Tomáš Stráský v 80. minutě přidal druhý gól Dynama. Nepříjemností utkání pak byla srážka Rastislava Bakaly se spoluhráčem, po které musel být mladý slovesnký záložník s podezřením na otřes mozku převezen do nemocnice. Jeho stav byl taakový, že po zápase se ani s týmem nevydal zpět do České republiky.

Pavel Tobiáš (trenér Dynama): "Hrálo se na přírodní trávě, což jsme velmi ocenili, protože to bylo první utkání, které jsme na ní sehráli. Soupeř byl houževnatý, hrál doma a očividně chtěl vyhrát, proto nás vítězství těší. V úvodu jsme nastoupili v silné sestavě, k závěru už jsme to trochu prostřídali a dali šanci i ostatním. Jediným stínem na zápase je zranění Bakaly, který byl odvezen do nemonice s podezřením na otřes mozku."