Fotbalisté Dynama si zlepšili náladu v přípravném utkání proti Českému Krumlovu, které ovládli 4:1. Hosté šli sice do vedení, ale branky Řezníčka, vlastní Plišky, Hory a znovu Řezníčka otočily průběh duelu a českobudějovičtí fotbalisté zaslouženě zvítězili.

Duel začal oboustranně hodně opatrně, zejména hosté se nikam nehnali. Ale byl to právě Český Krumlov, který se ujal vedení. Po zaváhání Tauera se míče zmocnil František Babouček a přesnou střelou překonal Křížka. Domácí nečekaný průběh nakopl a soupeře zamkli u vlastního vápna. Činil se zejména Černý, který na výborného brankáře Trnku nevyzrál ani pěknou střelou z trestného kopu, ani o chvíli později ve skluzu po přihrávce od Řezníčka.

Vyrovnání se svěřenci trenéra Soukupa dočkali po půlhodině hry. Pliška ve vápně fauloval Benáta a nařízenou penaltu bez problémů proměnil Jakub Řezníček. Běžela 38. minuta a Dynamo už vedlo. Odkop brankáře silný vítr zanesl až k Jakubu Řezníčkovi, ten upaloval z úhlu sám na Trnku, před kterým si do vlastní sítě srazil míč obránce Michal Pliška. Před přestávkou mohl vedení černobílých navýšit Benát, ale ve vyložené šanci si na brankáře nepřišel. Dynamo tedy vedlo po prvním poločase s Krumlovem 2:1.

Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Dynamo nadále tlačilo svého soka, který se jen bránil. Z ojedinělé šance mohl vyrovnat Wágner, ale selhal v zakončení. Za domácí to zkoušeli Hora, Klesa nebo Otepka pálil z dálky, ale vše bez úspěchu. Černobílí se dočkali až v 83. minutě. To Jakub Řezníček táhl rychlý útok po levé straně, přihrál míč volnému Jakubu Horovi, který mezi nohy brankáře navýšil vedení Dynama.

Dvě minuty na to využil Jakub Řezníček chyby hostující obrany, samostatný únik zakončil kličkou mimo vápno vybíhajícímu brankáři a z dvaceti metrů poslal míč od sítě. Svěřenci trenéra Soukupa si tak připsali v přípravě druhou výhru, když porazili Český Krumlov 4:1.

Martin Vozábal (trenér Dynama): "Nejde ani tolik o výsledek, jako o předvedenou hru. Náš výkon byl pro mě absolutně nepochopitelný. Především první poločas byl obrovským zklamáním. Hráči první poločas prakticky odchodili, a to budou muset nyní pocítit a nemůže to zůstat bez odezvy. Ve druhém poločase jsme sice hráli lépe, ale góly jsme stále nestříleli a z celkového pohledu byl ten náš výkon polovičatý a nejsme vůbec spokojeni. Hra týmu proti diviznímu soupeři musí vypadat úplně jinak než co jsme dnes předvedli.."