Fotbalisté Dynama ve čtvrtém zimním přípravném zápase remízovali s Viktorií Žižkov 1:1. Hosté začali aktivně a hned ve třetí minutě hry je do vedení poslal Tomáš Dočekal. Dynamo bylo ale především ve druhém poločase lepším týmem a v 87. minutě šťastně srovnalo, když se po přihrávce od Wermkeho prosadil svým prvním gólem za Dynamo Ladislav Vopat.

Za krásného slunečného počasí postavili trenéři obou týmů do základních sestav to nejlepší, co měli k dispozici. Lépe začali hosté z Prahy, když hned ve 3. minutě po zaváhání obrany Dynama vystřelil Hurka, jehož ránu vyrazil Křížek přímo k nohám Tomáše Dočekala, a ten tvrdou dělovkou přímo pod břevno otevřel skóre zápasu. V 9. minutě kopali hráči Žižkova přímý kop ze zajímavé pozice jen kousek za rohem velkého vápna, levačkou zakončující Hurka ale poslal míč pouze do rukavic brankáře Křížka. Jen o malou chvilku později se Hurka zjevil v gólové šanci po přiťuknutí Dočekala, sám před Křížkem ale poslal míč pouze do budějovického gólmana. Když za brankářem Dynama neskončil ani přímý kop Pavla Haška ze 14. minuty, začala se hra pomalu vyrovnávat a do šancí se dostávali i Jihočeši.

Ve 23. minutě sice ještě Táborský střílel po přihrávce Kaloda nepřesně, o deset minut později se již do velmi zajímavější šance dostal Čermák, když jeho první střelu z hranice vápna zblokovala defenziva a následné další zakončení z úhlu vyrazil dobře hostující gólman. Ve 35. minutě měl vyrovnání na kopačce po pasu z pravé strany od Vopata na malém vápně číhající Táborský, gólman Soukup ho ale skvělým reflexivním zákrokem na brankové čáře vychytal. Když se Jihočeši neprosadili po další střele Čermáka a ani třech rohových kopech v závěru, skončil první poločas vedením Žižkova 1:0.

Do druhého poločasu vstoupili fotbalisté Dynama aktivně a hned ve 48. minutě se k hlavičce dostal ve vápně Vopat, s obráncem na zádech ale poslal míč jen nad bránu. Dynamo mělo ve druhém poločase značnou převahu a přesně v 60. minutě hry vyslal Wermke do šance kapitána Benáta. Ten si balon na hranici vápna dobře v plném běhu zpracoval, pak ale nemířil také pouze nad bránu. Za dalších pět minut zůstal po rohovém kopu v útoku stoper Šourek, kterému poslal do vápna balon dobře Kladrubský, ale zkušený budějovický obránce v gólové pozici levačkou vypálil mimo.

Hosté z hlavního města nebyli ve druhém poločase ani zdaleka tak nebezpeční jako v první půli. Důkazem může být i to, že si budějovický brankář Křížek sáhl ve druhém poločase na míč pouze třikrát, a to vždy jen ve chvíli, kdy jednoduše kombinoval se spoluhráči na hranici velkého vápna. Jihočeši měli velkou územní převahu, avšak do zakončení se ani oni v závěru zápasu nedostávali. Jejich vyrovnání z 87. minuty se tak dalo označit za šťastné, když po snaze Kaduly vnikl do vápna Wermke, který poslal míč na Ladislava Vopata. Ten tísněn obráncem špičkou kopačky přehodil brankáře Žižkova, a přestože na brankové čáře vykopával míč zpět do pole Pavel Hašek, pomezní rozhodčí situaci vyhodnotil jako gólovou a akce Dynama byla tak označena za gól na 1:1.