Fotbalisté českobudějovického Dynama uhráli v 9. kole další ligový bod. Na hřišti Hradce Králové Jihočeši remizovali 0:0. Za České Budějovice poprvé nastoupil stoper Brezinský. Několik dobrých zákroků si připsal na své konto brankář Křížek, který k bodu výrazně pomohl. V závěru mělo Dynamo několik šancí a k zisku tří bodů bylo blíže.

Duel devátého kola Gambrinus ligy mezi Hradcem Králové a českobudějovickým Dynamem skončil bezbrankovou remízou. Utkání nabídlo zajímavý úvod, protože oba týmy se pustily do útoku. Více ze hry mělo hostující Dynamo a domácí obrana musela být pozorná po centru Pavla Nováka. Další slibně se rozvíjející šanci vytvořil Čirkin, který přihrával Ondráškovi. Nejlepší střelec Dynama ale nedokázal udržet balon na hrací ploše.

V 9. minutě běžel do útoku Machovec a domácí Poděbradský ho zastavil jen za cenu žluté karty. Nabídnutou standardní situaci Jihočeši nevyužili. Šest minut poté uviděl za faul žlutou kartu i hostující Javorek. Minutu na to vybojovalo Dynama rohový kop. Na centrovaný míč nejvýše vyskočil jeden z domácích obránců. První větší domácí šanci měl ve 23. minutě Rezek. Své zakončení nezvládl nejlépe a míč skončil mimo.

Největší šanci v prvním poločase měl Hradec Králové ve 35. minutě, kdy zpoza vápna střílel Fischer a brankář Křížek míč jen vyrazil před sebe. K odvrácení balonu mu pomohl obránce Machovec. Šest minut před koncem poločasu měl obrovskou šanci Dynama Ondrášek. Po centru z pravé strany od Klesy hlavičkoval do levé tyče. Ve 44. minutě chtěl Malinský vybojovat pokutový kop. Upadl ale tak výrazně, že dostal jen žlutou kartu za simulování.

Začátek druhého poločasu vyšel lépe Hradci Králové, který byl mírně aktivnější. Náznaky šancí měl jak domácí Hradec, tak i hostující Dynamo. V 56. minutě trenér Dynama František Cipro poprvé střídal. Místo Brazilce Sandra poslal do hry druhého útočníka Stráského. Kolem šedesáté minuty hry kopal Hradec Králové dva rohové kopy. Oba dokázali Jihočeši bez problémů odvrátit.

V 69. minutě zkoušel střelu z dálky Čirkin. Míč směřoval hodně vedle levé tyče. To už na hřišti byl boj o to, kdo bude déle držet míč. V 72. minutě kopal Otepka rohový kop a míč se pokoušel tečovat Brezinský, který poprvé nastoupil za Dynamo v Gambrinus lize. Bohužel pro Jihočechy míč mezi tři tyče nešel a skončil vedle branky.

O chvíli později zahrozili dvakrát nebezpečně domácí hráči. Nejprve mířil těsně vedle Černý a v 79. minutě se stal hrdinou Jihočechů brankář Křížek. Ten chytil parádním zákrokem gólovou střelu Poděbradského. V 88. minutě se probojoval ke střele přes obránce Ondrášek. I jeho dělovku dokázal brankář Lindr, podobně jako Křížek, vyrazit. Domácí brankář se zapotil ještě v nastavení, kdy stříleli Hudson a Pecka. Dynamo bohužel gól nedalo a utkání tak skončilo 0:0.