Nepovedený návrat do herního rytmu po nucené pauze kvůli příušnicím zažilo českobudějovické Dynamo. Naštěstí pro Jihočechy to bylo v přípravě, když v Kácově černobílí podlehli prvoligové Dukle 1:5. Za Pražany zaznamenal hattrick Jakub Mareš, dvakrát skóroval Francouz Beauguel. Za Dynamo obstaral čestný zásah Funda.

Jihočeši po dlouhé pauze do zápasu špatně vstoupili. Dukla byla pánem na hřišti a díky dvěma rychlým gólům Jeana-Davida Beauguela zaslouženě vedla. Pak se hra trošku zklidnila, přesto to byl prvoligový celek, který diktoval tempo hry. Pražané ještě do poločasu korunovali svoji převahu dalšími dvěma góly, které měl na svědomí střídající Jakub Mareš.

Po pauze Dynamo i díky několika střídáním svou hru zlepšilo, což zapříčinilo snížení, když se pravou nohou pěkně trefil Jiří Funda. Soupeř měl však připravenou rychlou odpověď, když hattrick korunoval Jakub Mareš. Trenér Horejš pak poslal do hry ještě další střídající hráče, zbytek druhé půle byl vyrovnaný. Skóre už se však nezměnilo a Dynamo si tak ve vloženém přípravném utkání připsalo vysokou porážku.

David Horejš (trenér Dynama): "První poločas jsme předvedli špatný výkon. Chyběl nám pohyb, naopak Dukla hýřila aktivitou a byla lepší. Nechali jsme si dát dva snadné góly ze standardek a do utkání špatně vstoupili. Soupeř byl pak aktivnější a hlídal si vedení. Po poločase jsme zvýšili pohyb, dali krásný gól a vytvořili jsme si i několik šancí. Druhá půle byla vyrovnaná, střídající hráči přinesli oživení do hry. Nemyslím si, že by špatný výkon z první půle byl ovlivněný dlouhým herním výpadkem. Hráčům chyběl pohyb a agresivita, bez čehož se nedá hrát žádný zápas. Bylo to pro nás varování a věřím, že s Karvinou bude daleko lepší."