Neúspěšně se Dynamo rozloučilo se sezonou. Na domácím hřišti padlo s Vlašimí po gólové přestřelce 2:4, když za Dynamo se trefil Lukáš Havel a Petr Benát. Za Vlašim se dvakrát prosadil Vojtěch Hadaščok, jednou Martin Nový a Petr Breda.

Základní jedenáctka Dynama doznala lehčích změn oproti minulému utkání. Do branky se znovu postavil mladík Hajdušek, první šanci v dresu A-týmu dostal stoper Lukáš Havel. Stoperskou dvojici s ním tvořil Jakub Hric. Na pozici podhrota začal Milan Jurdík, Jan Šimák zůstal pouze na lavičce. Vlašim udělala jednu razantní změnu, do branky se postavil Filip Nguyen.

První šanci utkání zápasu měla Vlašim, zatočenou střelou těsně minul cíl Jakub Nečas. Na druhé straně z podobné pozice ale pravou nohou střílel Roman Wermke taktéž vedle. Branky začaly padat v devatenácté minutě. Dlouhý pas dostal Roman Wermke, míč podržel a počkal si na nabíhajícího Petra Benáta, který přesnou střelou o tyč rozradostnil domácí fanoušky – 1:0. Středočeši rychle odpověděli. Po rohovém kopu dorazil Kavkův oblouček do sítě Petr Breda- 1:1. Nešťastně zakončilo Dynamo půli. Odražený míč napálil do sítě Martin Nový a hosté vedli – 1:2.

Do druhé půle vstoupili lépe Jihočeši. Už v první minutě se po levé straně protáhl Roman Wermke, ke odraženému míči se dral Richard Kalod, jenže beci Vlašimi na poslední chvíli odkopli míč do ústraní. Naopak Vlašim měla ještě větší šanci. Dalekonosnou střelou trefil Vojtěch Hadaščok tyč. Srovnání ze strany Dynama přišlo po přímém kopu. Centr Petra Benáta se snesl na hlavu Lukáše Havla, který krásně poslal míč za Nguyenova záda – 2:2.

Gólová přestřelka nadále pokračovala. Zhruba z dvaceti metrů natáhl z voleje Vojtěch Hadaščok a přesnou ranou nedal Hajduškovi šanci – 2:3. Vlašimští poprvé odskočili na rozdíl dvou branek v 74. minutě. Na centr z pravé strany si naskočil Vojtěch Hadaščok a druhou brankou v zápase zařídil svému týmu dvougólové vedení – 2:4. Na závěrečný nápor už se bohužel domácí nezmohli a v posledním utkání sezony padli s Vlašimí.

David Horejš (trenér Dynama): „Do utkání jsme vstoupili dobře a díky Petru Benátovi šli do vedení. Jenže přišly dvě standardky a z obou dostaneme gól. To se nesmí stávat, je to pořád dokola. Podařilo se nám vyrovnat a věřil jsem, že se nám povede zápas ještě otočit. Ale opět jsme dostali čtyři branky doma a pak už soupeř hlídal vedení.“

Martin Hašek (trenér Vlašimi): „Šli jsme do utkání v dobrém rozpoložení. Dařilo se nám a chtěli jsme se umístit v tabulce co nejvýše. Potřebovali jsme k tomu porazit Budějovice, což se nám na jejich stadionu povedlo. Ale nehráli jsme dobře. Nepracovali jsme, jak jsem si představoval, měli jsme přehnané sebevědomí. Díky dvěma standardkám v prvním poločase jsme se trošku nezaslouženě dostali do vedení. Po pauze jsme se zlepšili, odskočili jsme soupeři a závěr dohrávali ve velké pohodě. Řekl bych – konec dobrý, všechno dobré.“