V dvaadvacátém kole Juniorské ligy prohrálo Dynamo na hřišti Hradce Králové 1:4. Východočeši byli lepším týmem a už od první minuty vedli. Dynamo se dokázalo prosadit pouze jednou, tudíž si z východu Čech odvezlo tříbrankovou porážku. V dalším kole hostí junioři Jablonec.

Do branky juniorky Dynama se vrátil Nicolas Rotbauer, poprvé v černobílém dresu se ukázala nová posila z Pobřeží Slonovin Germain Koaudio. Příležitost dostal i dorostenec Smetana. Domácí vyrukovali v silné sestavě, nechyběli ostřílení hráči jako Žondra, Bederka či Holeš. Velmi špatný vstup mělo Dynamo do utkání. Už v první minutě se totiž domácí radovali z gólu, když první akci zápasu přesně zakončil Jiří Miker - 1:0. Jihočeši mohli srovnat po standardní situaci. Následné zakončení ale skončilo těsně vedle. Druhou branku přidali Votroci ještě před přestávkou. Přesnou střelou navýšil skóre zápasu Jan Dostál - 2:0.

Ani ve druhém poločase se obrázek hry nezměnil. Hradec byl aktivnějším týmem, Dynamu se nedařilo prodrat se k šancím na snížení stavu zápasu. Třetí branku domácích přidal v 54. minutě Jiří Miker - 3:0. Jiskřičku naděje vybojoval pro hosty Lukáš Bálek, který snížil ihned po třetí inkasované brance – 3:1. Vstřelená branka hosty nakopla, ale na konečném stavu utkání to nic nezměnilo. Dvakrát zastavil útok černobílých praporek pomezního sudího, jindy zase nepřesná kombinace. Naopak v 73. minutě přidal čtvrtou branku Votroků do vlastní sítě Lukáš Havel a bylo definitivně rozhodnuto – 4:1. Další branku utkání nepřineslo, Dynamo si z půdy Hradce neodvezlo ani bod.