Juniorka přišla ve druhé půli o všechny body

30.10.2016, Filip Kortus

Juniorka přišla ve druhé půli o všechny bodyPo prvním poločase to vypadalo s akciemi juniorky na bodový zisk velmi dobře. Svěřenci trenéry Skály vedli o gól, když se trefil šikovný Michal Řezáč. Jenže Mladoboleslavští během dvou minut na začátku druhé půle otočil stav skóre a vedení 2:1 udrželi až do konce utkání. Za juniorku Dynama nastoupil Jiří Kladrubský.

12, neděle 30.10.2016, 14:00, SCM Složiště, (0 diváků)
SK Dynamo
SK Dynamo
Staněk – J. Hric, Tomášek, Vaněk, Řezáč, Kladrubský, Švantner, Hála, Škoda (71. Blažek), Chylík (86. Smetana), Krejčí.
1

Boleslav
Boleslav
Vejmola - Kalabiška, Kühnel, Bojda, Vodháněl, Albina, Malý, Zabilanský, Kopa, Malpon, Glöckner.
2

Poločas: 1:0 , Branky: 35. Řezáč – 47. Vodháněl, 49. Glöckner, ŽK: Hric - Kühnel, Rozhodčí: Rejžek – Kotalík, Kubec.