Juniorka remizovala s Teplicemi 1:1

16.10.2016, Filip Kortus

Juniorka remizovala s Teplicemi 1:1Dobrý bod vybojovala juniorka proti silným Teplicím. Do vedení se dostali svěřenci Petra Skály díky brance kapitána Jakuba Hrice, v padesáté šesté minutě srovnal na konečných 1:1 Geoffrey Chinedu. Za týden jede juniorka na Bohemians.

10, neděle 16.10.2016, 12:00, SCM Složiště, (0 diváků)
SK Dynamo Č. Budějovice
Oliva – Kadlec, Hric, Křiváček, Tomášek, Vaněk, Řezáč, Bálek, Švantner, Hála, Frnoch
1

FK Teplice
FK Teplice
Plachý – Svoboda, Geoffrey Chinedu, Červenka, Kodeš, Bílek, Šup, Hasil, Tesař, Richter, Hrubý.
1

Poločas: 1:0 , Branky: 27. Hric – 56. Charles Chinedu Geoffrey, Rozhodčí: Mikyska – Mokrusch, Polách.

Komentář

Šanci od úvodních minut dostal v brance Dynama mladý Petr Oliva a nevedl si špatně. Od úvodních minut se hrálo vyrovnané utkání bez větších šancí, oba brankáři neměli moc práce. V desáté minutě musel být pozorný Plachý, za několik minut zase Oliva. Jihočeši se dostali do vedení ve 27. minutě. Na centr Filipa Vaňka si naskočil Jakub Hric a domácí juniorka vedla - 1:0. Další branku první poločas nepřinesl, do kabin se šlo za jednobrankového vedení černobílých.

Ve druhém poločase se hnali Tepličtí za vyrovnáním od úvodních minut. Aktivita gradovala v 56. minutě. Olivovi vypadl míč z rukou a za jeho záda ho dostal Charles Chinedu Geoffrey - 1:1. Otočit vývoj skóre mohli Severočeši deset minut před koncem, ale nedokázali proměnit velkou šanci. Oba celky se rozešly smírně po remíze 1:1.

© 2003-2017 SK Dynamo České Budějovice, a. s. & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |   Google+