Pár hodin před A-týmem vstoupila do nové sezony i juniorka. Mladíci Dynama na úvod remizovali s pražskou Slavií 1:1, když hlavně v prvním poločase hráli s favoritem rovnocennou partii. Jedinou branku Lengyelova týmu vstřelil už ve čtvrté minutě Matoušek, po pauze vyrovnal kapitán hostů Bucha.

Jihočeši vyslali do úvodního utkání sezony několik hráčů ze širšího kádru A-týmu – Luksch, Jáša, Vaněk, Hála, Řehoř nebo Tomek. Hosté dorazili z Prahy bez pendlů z áčka, ale naopak s několika zahraničními mladíky. Začátek patřil aktivnímu Dynamu, naopak Slavia byla zakřiknutá. Hned ve druhé minutě po zaváhání hostujícího brankáře skončila Matouškova teč Chylíkova centru na tyči. O chvíli později ale chyboval stoper Kingue a Jakub Matoušek potrestal jeho chybu prvním gólem. Dynamo bylo nadále aktivní, ale postupem času přebrala iniciativu Slavia. Šance ale přišly až před pauzou.

Mohlo to být ale naopak 2:0, když si na Vaňkův přímý kop naběhl Jáša, jeho gólová hlavička ale nebyla uznána kvůli ofsajdu. Záhy byl v akci spolehlivý domácí brankář Luksch, který včas vyběhl proti Vejvarovi a jeho možnost zlikvidoval. Českobudějovický gólman řešil několik rohů a byl oporou svého týmu. V závěru poločasu už jen sledoval, jak jeho spoluhráči útočí. Matoušek připravil míč pro Tomka, jehož krásnou střelu vytáhl slávistický brankář na roh.

O poločase ale domácí trenéři třikrát vystřídali, ze hry šli hráči širšího kádru áčka. A bylo to znát. Druhá půle se odehrála více méně podle slávistických not. Hned ve 49. minutě se Marco Lauricella se prohnal kolem Krejčího, předložil míč Pavlu Buchovi, který se trefil parádně do šibenice. Zanedlouho střílel z trestného kopu jen o centimetry vedle Mitran. Padesátá šestá minuta nabídla dramatické situace na obou stranách. Nejprve podklouzl slávistický stoper Krejdl a Matoušek upaloval sám na branku. Krejdl ho ale stihl doběhnout a zakončení mu znepříjemnit. Hned z protiútoku utekl sám na brankáře Vejvar, sám před Lukschem ale selhal. Odražený míč vykopl z brankové čáry Jáša k Marco Lauricellovi, který si při zpracování pomohl rukou, takže jeho následné zakončení do prázdné branky už neplatilo.

Tlak Slavie postupem času sílil, ale Jihočechům se jej dařilo mírnit a občas vyrazili do protiútoku. Nakonec bylo Dynamo s bodem určitě spokojenější než Slavie. Obzvlášť když v závěru Marco Lauricella jen těsně minul Lukschovu branku. Stejný hráč pak pálil i z hranice vápna, ale Luksch korunoval svůj výborný výkon. Nečekaně tak mohl rozhodnout Škoda, ale z dálky v závěru minul. Juniorka Dynama tak na úvod sezony remizovala s mladíky Slavie 1:1.