Juniorka zakončila podzim porážkou na Slavii

1.12.2016, Filip Kortus

Juniorka zakončila podzim porážkou na SlaviiV posledním utkání podzimním utkání nedokázala českobudějovická juniorka uspět na trávníku Slavie Praha. Domácí se dostali do vedení v 37. minutě po gólu Broukala, druhou a zároveň poslední branku přidal Vávra. Jihočeši přezimují s velkou pravděpodobností na jedenáctém místě tabulky.

16, neděle 4.12.2016, 10:15, (57 diváků)
SK Slavia Praha
Řehák – Broukal, Gilián (87. Tektas), Hönig, Král, Peljak, Schulz, Telnar (82. Havlina), Vávra (73. Sulík), Vavrouš, Žežulka.
2

SK Dynamo Č. Budějovice
Rotbauer – Bálek (84. Fišer), Blažek, Frnoch, Hric, Krejčí (64. Chylík), Křiváček (78. Kubata), Řezáč, Švantner, Tomášek, Vaněk.
0

Poločas: 1:0 , Branky: 37. Broukal, 67. Vávra, ŽK: Gilián, Žežulka - Křiváček, Hric, Rozhodčí: Orel – Arnošt, Vlček.

Komentář

V jedenáctce domácích se objevil mladíček Michael Hönig narozený v roce 2000. Utkání hrané na umělé trávě se zpočátku neslo ve vyrovnaném duchu, oba celky tropily hodně nepřesností. V páté minutě se Jihočeši dostali do zakončení, ale brankář Řehák nakonec zasahovat nemusel. Mírně navrch měli v úvodních dvaceti minutách hostující fotbalisté, ale slávistický brankář přesto moc práce neměl. Sešívání zahrozili po volném přímém kopu, Nicolas Rotbauer si připsal jistý zákrok. Jedinou a nakonec vítěznou branku vstřelili slávisté osm minut před koncem poločasu. Na rychlý brejk nedokázali budějovičtí zareagovat a David Broukal zakončil přesně – 1:0.

I ve druhém poločasu dokázalo Dynamo soupeře v některých částech utkání přehrávat. Naneštěstí to nedokázalo střelecky zúročit. V 51. minutě zastavil slibně se rozvíjející akci černobílých praporek pomezního sudího, o několik minut později nepřinesl užitek zajímavý centr z pravé strany. Rozhodující úder zasadili sešívaní v 67. minutě. Vysoký centr propadl po několika soubojích k Pavlu Vávrovi, který si ve vápně dokázal poradit – 2:0. Další branku utkání nepřineslo, všechny body zůstaly v hlavním městě.

© 2003-2017 SK Dynamo České Budějovice, a. s. & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |   Google+