Dvakrát svěřenci trenéra Skály v zápase vedli, přesto si z půdy Třince nepřivezli ani bod. Juniorka prohrála v 20. kole 2:3, když na body nestačily branky navrátilce Jenneho a stopera Havla. Třinec rozhodl o své výhře v posledních sedmi minutách, kdy zaznamenal klíčové dvě branky.

Příležitost v brance Dynama dostal znovu Lukáš Coufal, po delší době nastoupil i Daniel Jenne. Jihočeši vstoupili do utkání s posledním celkem tabulky aktivně, v sedmé minutě vybojovali roh, ale Slezané se ubránili. V další minutě střílel dorostenec Collin, jenže pálil hodně nepřesně. Na druhé straně měl velkou šanci na otevření účtu utkání Tobiáš, jenže hostující brankář při jeho střele vytáhl dobrý zákrok. Dynamo kontrovalo, když Blažkův šikovný centr hlavičkoval Fišer těsně vedle spojnice. Jedinou branku první půle přinesla 25. minuta, kdy se po rohu nejlépe zorientoval Lukáš Havel - 0:1.

Druhý poločas nabídl čtyři branky a nakonec i šťastné vítězství domácích. Nejprve se znovu po rohovém kopu trefil třinecký Martin Samiec a bylo srovnáno – 1:1. Vyrovnaný stav dlouho nevydržel. Stříleným centrem poslal Dynamo zpět do vedení Martin Fišer - 1:2. Čas ubíhal a dlouho to vypadalo, že Dynamo získá plný počet bodů. Jenže Třinec se vzepřel. Sedm minut před koncem srovnal po hezké kombinaci Mario Latocha - 2:2. Dvě minuty před koncem byl bleskový obrat dokonán. Pavel Tobiáš se kličkou zbavil brankáře a rozhodl celé utkání – 3:2. Dynamo si tak z Třince nepřivezlo ani bod.

Petr Skála (trenér Dynama): "Úvod utkání patřil domácím. Hned v úvodu měli několik rohů, my jsme postupem času srovnali hru a podařilo se nám vstřelit branku po rohovém kopu Lukášem Havlem a ještě v závěru jsme mohli vstřelit další branku. Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí, kdy měli šanci, ale nám se podařilo vstřelit branku po pěkné akci Lukáše Matějky a následně střílel Martin Fišer. Od 75 minuty získali více ze hry domácí a podařilo se jim otočit zápas. V 82. a 88. minutě jsme inkasovali po podobných situacích. Je to škoda, bod bychom si v zápase zasloužili."