Ve svém druhém a zároveň posledním zápase na soustředění ve slovenském Senci remizovali fotbalisté SK České Budějovice s pátým týmem slovenské ligy Petržalkou 2:2. Za Jihočechy se trefili kanonýr David Lafata a obránce Vladimír Pončák, za slovenský tým zaznamenali branku Krejčí a Vaščák.
Jihočeši ve svém posledním utkání na soustředění v Senci začali proti Petržalce velmi aktivně a hned v úvodu se dožadovali pokutového kopu za faul na Lafatu. Rozhodčí nařídil ale pouze přímý kop z hranice velkého vápna, který Vozábal nedokázal zužitkovat. Jihočeši hráli opravdu dobře a do velké šance se dostával také Adam. Fotbalisté Petržalky odpověděli agresivní hrou, po které došlo dokonce k šarvátce mezi několika hráči. Tím se dostali Českobudějovičtí z rytmu a na začátku prvního poločasu to bylo 2:0 pro Petržalku (trefili se Krejčí a Vaščák).

Zápas mohl ale skončit úplně jinak. Ve druhé půli se ke slovu dostala výborná Pončákova pravačka a v 65. minutě to po jeho střele z 30 metrů bylo 2:1. Necelých deset minut před koncem se zblízka trefil Lafata a bylo to již 2:2. Jihočeši mohli také dokonce vyhrát. Těsně před koncem byl před vápnem sražen Kladrubský a s přímým kopem Lafaty si brankář poradil jen s vypěním všech sil.

Pavel Tobiáš: "Začali jsme zápas velmi dobře, přestože jsme v sestavě museli zaimprovizovat, protože si Horejš při rozcvičování pohmoždil nohu. S přibývajícími minutami soupeř hodně přitvrdil, hrál až na hranici únosnosti a dokonce vyprovokoval šarvátku. Petržalka byla psychicky náročný soupeř, a proto jsem rád, že se nám podařilo nepříznivý stav otočit."