Kvalitní přípravné utkání s velmi dobrým soupeřem odehráli fotbalisté Dynama na Složišti, kde přivítali třetiligový Tatran Prachatice. Hosté dokázali prvoligový tým hodně potrápit a o výhře Dynama rozhodl až v 86. minutě Jan Gruber, který vstřelil gól na 3:2, protože na předchozí góly Mrkvičky a Adamce dokázali hosté vždy odpovědět. Celý druhý poločas odehrál v dresu Dynama také Roman Pivoňka, který se vrací do týmu po více než půlroční pauze zaviněné zraněním kolena. Další zápas odehraje Dynamo již ve středu, kdy na Složišti přivítá rakouský Horn.
Trenér František Cipro využil v přípravném zápase s Prachaticemi téměř kompletní kádr. Nechyběl ani bývalý reprezentant Karel Poborský, který na pravém kraji zálohy odehrál celý první poločas. Ve druhé části hry se na hřišti objevil po více než půlroční pauze zaviněné zraněním stoper Roman Pivoňka, který se tak pomalu začíná vracet do zápasového rytmu. Po poklidném úvodu zápasu se první prosadili domácí - v 21. minutě si na Poborského roh naskočil Skála, jehož hlavičkový pokus sice zastavilo břevno, avšak dorážející Václav Mrkvička bez větších problémů otevřel skóre. Ve 32. minutě to ale bylo již 1:1, když se polostřelou polocentrem trefil hostující Aleš Kočí. Do konce poločasu se oba týmu pouze přetahovaly o neposedný balón, vyloženější šance však již nepřišly.

Do druhého poločasu oba týmy obměnily složení, začalo se hrát o poznání tvrději a hra byla hodně přerušována. Příchozí diváci se ale také dočkali více branek. V dobré formě hrající Jiří Adamec v 61. minutě využil zaváhání Minára a Babky a bez větších problémů následně poslal domácí opět do vedení. Hosté se ale nechtěli s porážkou smířit a deset minut před koncem vstřelil další vyrovnávající gól Linhart. Konečnou podobu výsledku dal ale v 86. minutě Jan Gruber, který využil dobré hry Adamce a sám před gólmanem Minárem nezaváhal.

František Cipro (trenér Dynama): "Dnes jsme protočili všechny hráče a od toho tyhle přípravné zápasy jsou. Dobře hrál Adamec, který se poslední dobou hodně zlepšil. Je to jedna z alternativ do útoku."

Zdeněk Procházka (trenér Prachatic): "Sice jsme prohráli, ale ostudu jsme rozhodně neudělali. V první půli jsme měli na hřišti více hráčů, kteří jsou zvyklí na náš systém hry a podle toho také naše hra vypadala."