Ten, kdo čekal ze strany SK České Budějovice v zápase s Třeboní ofenzivní smršť a hodně gólů, se bohužel nedočkal. V utkání, které sledovala jen hrstka nejvěrnějších fanoušků, dokázali domácí fotbalisté vstřelit pouze dvě branky, jednu si dali hosté sami.
Trenér Tobiáš postavil do každého poločasu zcela jinou jedenáctku, a dal tak příležitost všem hráčům kádru. Z B-týmu si také zahráli Koršala, Martínek, Knietel, Kordík a Křížek. V dresu SK České Budějovice se objevily také tři nové posily - Grznár, Drulák jr. a Kulič.

Hosté začali aktivně a hned v úvodu zápasu si vypracovali dvě střelecké příležitosti. Oba pokusy třeboňských útočníků nemohly branku, kterou v úvodní třicetiminutovce hájil Zdeněk Křížek, ohrozit. První střelecký pokus domácích zaznamenal v 7. minutě Knietel, ale ani jeho rána si cestu mezi tyče nenašla. Hráči z jihočeské metropole si ještě nestihli vytvořit mnoho šancí a vedli už 1:0. Po centru Svobody se hlavou trefil Gruber. O chvíli později se hosté dostali k zahrávání rohového kopu - slabý hlavičkový pokus ale Křížek bezpečně kryl. Ve 20. minutě našel Gruber ideálně Svobodu, ten se řítil ze strany na brankáře, jeho pokus ale v poslední chvíli odvrátil vracející se obránce. Do další příležitosti se dostal opět Svoboda, jeho hlavičkový pokus, po centru Martínka, skončil asi metr nad brankou. Ve 31. minutě se na hranici ofsajdu dostal do šance jeden z hostujících útočníků, brankář Seman ale včasným vyběhnutím vše vyřešil. Ve 37. minutě přišla druhá branka ligistů. Po levé straně utekl Penner a snažil se najít Druláka. Ten se ke střele ale nedostal, protože si míč do vlastní sítě srazil třeboňský obránce P. Novotný.

Do druhého poločasu nastoupila ta silnější jedenáctka, ve které se objevilo více hráčů, kteří stabilně nastupují v ligových zápasech. Ani tato skutečnost ale nepřinesla líbivý fotbal. Hned v úvodu se předvedli dva noví hráči. Z levé strany odcentroval Grznár, našel Kuliče, který ale hlavou mířil těsně mimo. O chvilku později si Kulič pohrál s obranou hostů, přihrál volnému Matouškovi, který si ale nevedl vůbec dobře. V následujících minutách hra stále upadala, až se jevila jako podprůměrný fotbal. Až v 63. minutě se k další střele dostali domácí – pokus Grznára šel asi metr nad břevnem. Výbornou šanci měl v 69. minutě po centru Leštiny Chlebek, ale jeho hlavičku zázračně vyškrábl hostující brankář. V 71. minutě se do šance řítil Dibďák, pět metrů před vápnem ho zezadu zastavil Horejš. V normálním případě by následovala červená karta, ale v přípravném zápase to byl jen trestný kop, ze kterého nedokázali hosté nic vytěžit. Následující desetiminutovka měla patřit Aleši Matouškovi, ale s ani jednou ze svých šancí si nedokázal poradit, a tak poslední branku musel přidat až v 87. minutě Martin Vozábal – využil rozruchu před brankou a chyby brankáře a v pohodě do prázdné branky zvýšil na 3:0. Do konce zápasu se již nic zvláštního nestalo, a tak se fanoušci domácího mužstva museli spokojit s výhrou o tři branky a s ne zrovna pohlednou hrou.