První zápas po zimní Tipsport lize Dynamu nevyšel podle představ a druholigovým Pardubicím podlehlo 0:2. Jihočeši byli první půli aktivnějším týmem, chyběla jim ale větší přesnost. V černobílém dresu poprvé nastoupili Tomáš Janotka a Jakub Pešek.

První branku zápasu vstřelil domácí Zdeněk Linhart, kvůli postavení v ofsajdu branka uznána nebyla. Na druhé straně si ofsajdovou past pohlídal exbudějovický Michal Petráň a střelou pod břevno otevřel skóre sobotního zápasu - 0:1. Po inkasované brance Jihočeši zatlačili na svého soupeře, ze tří rohových kopů ale nedokázali vytěžit vyrovnávací branku. Na druhé straně se střelou z otočky prezentoval Petráček, na domácí oporu v brance Zdeňka Křížka si nepřišel. Do konce prvního poločasu měli domácí nejednu šanci na vyrovnání. Ve velké šanci nedokázal Škoda nadvakrát překonat Frydrycha. Ani druhá branka Dynama nebyla uznána, Podstavek stejně jako Linhart stál při zakončení v ofsajdu. Branku nedokázal vstřelit ani mladý Patrik Švantner, do kabin se tedy odcházelo za stavu 0:1.

Do druhé půli naskočil do hry Vaněk za Kaloda a Volešák za Kladrubského. Ani jednomu z nich se nepodařilo otočit vývoj utkání. Pardubičtí se v šedesáté minutě dokázali prosadit podruhé. Radim Fikejz si naskočil na centr Závišky a zařídil svému týmu dvoubrankový náskok. Budějovičtí odehráli druhý poločas v křeči, do šancí se dostávali jenom sporadicky. Naopak na druhé straně mohl zvýšit Jeřábek, jeho střela mířila těsně mimo. Poslední šanci na snížení stavu utkání měl Škoda, trestným kopem těsně minul hostující branku.

Luboš Urban (trenér Dynama): "První domácí přípravný zápas jsme nezvládli. Nezbývá nám, než soupeři pogratulovat, protože vyhrál zcela zaslouženě. Jak šel čas, tak se pouze ukázala dobrá sehranost hráčů Pardubic. První poločas měl z mého pohledu dobré tempo. Bohužel jsme po hloupé chybě dostali gól a soupeř se dostal na koně. My jsme pak dali dva góly, ty ale kvůli ofsajdům neplatili. Něco tam pochytal i brankář, když už jsme ho překonali, tak zase dorážku zblokoval před bránou obránce. Pak ve druhém poločase už těžko můžeme s dorostenci pomýšlet na nějaký velký obrat. Máme nyní ohromnou marodku, potřebujeme tým posílit a také potřebujeme, aby se marodi dali postupně dohromady."