Pouhých šest minut dělilo fotbalisty Dynama od zisku tří bodů v zápase s Baníkem Ostrava. Svěřenci Františka Cipra s v zápase s osmým týmem tabulky dostali do vedení již ve druhé minutě hry, kdy se po Svátkově centru hlavou prosadil Táborský. Hosté dokázali odpovědět na začátku druhé půle Rajtoralem, který tvrdou střelou z hranice vápna propálil vše, co mu stálo v cestě. Vedení na stranu Dynama vrátil v 60. minutě Homoláč, jenž usměrnil Černého přímý kop za záda bezmocného Rašky. Byl to ale znovu Rajtoral, který v 86. minutě střelou pod břevno Filipkovy brány vyrovnal na konečných 2:2 a postaral se tak o spravedlivou dělbu bodů.
Za vytrvalého hustého deště vstoupili do zápasu domácí fotbalisté. Uběhlo něco málo přes šedesát vteřin hry a Jihočeši již vedli 1:0, když se po Svátkově centru hlavou pohodlně trefil Ivo Táborský. V 5. minutě se na druhé straně hřiště ocitl v dobré pozici Varadi, který však nemířil přesně. Za dalších pět minut zkoušel prověřit přímo z rohu Rašku domácí střelec Volešák - na brankové čáře však pohotově zasáhl jeden z obránců. Za sílícího deště se oba týmy stále hůře a hůře prosazovali, avšak aktivnějším celkem byli stále domácí, kteří hrozili především z rychlých protiútoků. Ve 24. minutě však o sobě dali vědět i hosté, kteří málem na hranici malého vápna využili zaváhání nejistého Filipka. Za další tři minuty byli blízko k druhé brance v zápase Jihočeši – Svátek na levé straně hřiště obešel jednoho z vracejících se beků a přízemním centrem následně vyzval ke skórování Plocka, jehož gólovou střelu gólman Raška šťastně zneškodnil. Ve zbytku poločasu se aktivní hrou prezentovali opět spíše domácí, na další gól to ale nestačilo a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:0.

Druhá část hry začala lépe pro hosty, kteří již v 49. minutě díky dalekonosné střele Františka Rajtorala vyrovnali na 1:1. Domácí ale obdržená branka do kolen nesrazila a o dvě minuty později to z dálky zkoušel Homoláč. Naopak v 53. minutě mohl obrat v zápase dokonat Varadi, s jehož gólovým pokusem si gólman Filipko zázračně poradil. Přesně po hodině hry se ale do vedení dostali opět domácí, když na Černého přímý kop naběhl David Homoláč a lehkou tečí překonal bezmocného brankáře Rašku. Hosté poté přidali na obrátkách a Jihočeši se ve zbytku zápasu začali soustředit na defenzivu. Již v 62. minutě nabízel vyrovnání spoluhráčům Klimpl, brankář Filipko byl ale proti a změnu skóre nepřipustil. V 68. minutě naopak na druhé straně hřiště vychytal Svátka brankář hostů a ani na dorážku nabíhající Volešák průběžný stav na světelné tabuli nezměnil. Když se již začínalo pomalu zdát, že Jihočeši jednogólový náskok udrží, zaúřadoval opět záložník František Rajtoral, který dalším tvrdým střeleckým pokusem vyrovnal šest minut před koncem na 2:2. Domácím ale očividně začaly v závěru utkání docházet síly a na změnu skóre se již nikdo z Ciprových svěřenců nezmohl.

Adamec Jiří (85.)
Legenda: G - góly, AS - asistence, SB - střely na bránu, SM - střely mimo, ST - střely do tyče, OF - ofsajdy, FL - fauloval, FN - faulován, ŽK - žluté karty, ČK - červené karty

Muž zápasu

JAN SVÁTEK - Po necelých dvou minutách hry se značnou měrou měrou podílel na úvodní brance Dynama, když nejprve skvostnou kličkou obelstil dvojici bránících hráčů a následně ke skórování vybídl Ivo Táborského. Právě s exslávistickým útočníkem vytvořil úderné útočné duo, které po celých devadesát minut hýřilo aktivitou. Ve 24. minutě si mohl připsat další gólovou asistenci, když přízemním pasem hledal nabíhajícího Plocka. Jan Svátek se mohl také v 68. minutě zapsat do střelecké listiny, avšak jeho gólovou střelu bravurně vyrazil gólman Raška.
Tři nejlepší hráči zápasu: Svátek, Volešák - Rajtoral

František Cipro (trenér Dynama): "Diváci dnes viděli skutečně velice dobrý zápas. Bylo tam vše, co k fotbalu asi patří a na naší ligu to byl asi dnes mimořádný zápas. V první půli jsme se dostali rychle do vedení a byli jsme lepší. Kdyby Plocek proměnil tu velkou šanci, tak to mohlo být 2:0 a vše by asi vypadalo jinak. Ve druhém poločase ale byla Ostrava lepší a když vyrovnali, tak to s námi vypadalo velice zle. Po gólu ze standardky jsem si myslel, že to již udržíme, což se nám ale nepovedlo. Celkově bych to tedy hodnotil jako spravedlivou remízu."

Karel Večeřa (trenér Baníku): "Po utkání mám rozporuplné pocity, protože nevím, zda je ten bod dobrý a nebo zda je to spíše málo. Do utkání jsme vstoupili velice špatně a než jsme vůbec zjistili, že se hraje, tak jsme prohrávali 1:0. Ve druhé části hry nám pomohla rychlá vyrovnávající branka. Jenže soupeř dal poté ze standardní situace další gól a když jsme pak dokázali opět vyrovnat, chybělo jen málo, abychom si odvezli všechny tři body. Chyběla nám pak již ale odvaha a větší důraz při útočení."