Fotbalisté Dynama České Budějovice se stali vítězi Memoriálu Jana Tomáška v Milevsku a nechali tak zavzpomínat na poslední triumf z roku 1996. Svěřenci kouče Jana Kmocha odehráli ve druhém utkání vyrovnanou partii s Viktorií Žižkov a když po šedesáti minutách hry nebylo o vítězi rozhodnuto, přišly na řadu pokutové kopy. V těch rozhodovala až sedmá série, kdy na zásah Hudsona nedokázal odpovědět Richard Kalod.

Trenér Dynama Jan Kmoch rozdělil celé mužstvo opět na dvě poloviny, které měly stejné složení jako v prvním poločase. Jediným rozdílem bylo, že sestava z prvního zápasu hrající první poločas, nastoupila ve druhém zápase až v druhé půli. Úvod zápasu se Žižkovem patřil Pražanům. Již ve 3. minutě zakončoval po centru Novotného Kalod, nemířil však mezi tři tyče. Za necelé dvě minuty se ve velké šanci ocitl Koukal, jeho gólovou střelu ale zastavil na hranici malého vápna Jiří Peroutka. V 9. minutě hry se dostal do další zajímavé pozice Šťastný, s gólmanem Křížkem přehodil ale i bránu. Jihočeši se nemohli dlouhé minuty dostat do tempa a hru vyrovnávali velmi pozvolně. Jako blesk z čistého nebe mohl z přímého kopu poslat Dynamo do vedení Petr Benát, brankář Kolář si ale s jeho střelou bravurně poradil.

Sestava Dynama z druhého poločasu předvedla živější výkon a především Brazilec Hudson byl na pravé straně zálohy velmi aktivní. Již ve 32. minutě vymyslel přihrávku na nabíhajícího Jasanského, jehož zakončení ale brankář Žižkova zneškodnil. Nádhernou fotbalovou akci předvedli Jihočeši ve 38. minutě, kdy poslal Mašát dlouhým pasem do úniku Hudsona, ten čtyřicetimetrovým sprintem zatáhl míč až k velkému vápnu, odkud hledal do vápna nasprintovaného krajana Edisona - tomu se ale ve vyložené šanci zapletl míč mezi nohama. O necelou minutu později hledal Hudson tentokrát Jasanského, jeho hlavička šla ale nad. Žižkovští dokázali odpovědět pouze přímým kopem Čermáka, jehož střílený centr bravurně vyrazil Vršecký na tyč. Do konce druhého poločasu se již skóre nezměnilo a utkání tak skončilo 0:0.

I když měl Žižkov ze zápasu s Milevskem lepší skóre (vyhrál 3:1), podle propozic turnaje musely o vítězi rozhodnout pokutové kopy. K radosti Jihočechů je nakonec zvládli lépe fotbalisté Dynama, kteří o svém triumfu rozhodli v sedmé sérii penalt. Za Dynamo se trefili Mácha, Benát, Mašát, Edison, Leština, Hudson, pouze ve čtvrté sérii zaváhal Jasanský. Za Žižkov zaznamenali gól Novotný, Šťastný, Gedeon, Koukal, Labant a páté, resp. sedmé sérii nepřekonali Vršeckého Labant a Kalod.