Ve čtvrtém přípravném utkání na jarní část fotbalové ligy porazilo Dynamo České Budějovice druholigového rivala z Prachatic 1:0, když se o jedinou branku utkání postaral v 81. minutě obránce Roman Pivoňka. V dresu Dynama se poprvé představili obránce Jan Skoupý (Mladá Boleslav) a Matej Krajčík (Slavia Praha). Ostatní fotbalisté, kteří se v minulých dnech ucházeli o dres Dynama v zápase s Prachaticemi nenastoupili. O některé z nich má Dynamo zájem a v současné době vedení intenzivně jedná o jejich příchodu...
V dresu Dynama poprvé nastoupil Matej Krajčík, který by měl v týmu hostovat do konce sezony. Celý první poločas odehrál také třiadvacetiletý mladoboleslavský obránce Jan Skoupý, o kterého se vedení Dynama také eminentně zajímá.

Utkání nepřineslo příliš vzrušení a o jedinou branku zápasu se deset minut před koncem postaral po rohovém kopu obránce Pivoňka, který ještě na podzim oblékal dres Prachatic.

Trenér Robert Žák byl spokojenější s jedenáctkou, která se předvedla ve druhém poločase utkání.