Poslední zápas ve skupině fotbalisté Dynama proti béčku Příbrami zvládli a po boji vyhráli 1:0, když jedinou branku vstřelil v 57. minutě hry Rudolf Otepka.

Přestože tým Dynama soužily před zápasem proti Příbrami četné zdravotní problémy, nastoupili svěřenci Jaroslava Šilhavého do utkání v silné ligové sestavě. Středočeši naopak podobně jako v předešlých dvou zápasech s Plzní a Sokolovem poslali do zápasu ve značně kombinované sestavě bez ligových hráčů. Oba týmy na umělé trávě v Luční ulici začaly velmi opatrně, přesto již ve 4. minutě pálil nebezpečně Meszároš, jehož střelecký pokus ale Rondzik vyrazil na roh. Po úvodním oťukávání si první šanci připsali v 11. minutě i hosté, Doležalovu křížnou ránu bravurně lapil pozorný Křížek. Hned v zápětí museli Jihočeši nedobrovolně střídat, když nemohl ve hře pokračovat zraněný Jarabica.

Další průběh prvního poločasu přinesl taktický boj s minimem šancí. Oba celky doplácely na značné nepřesnosti v rozehrávce a hrstka diváků rozhodně nesledovala žádnou ofenzivní podívanou. V 17. minutě mohl po zaváhání Středočechů skórovat Otepka, odkrytou bránu ale z hranice vápna netrefil. O minutu později byli blízko ke gólu také Příbramští, po centru z pravé strany hlavičkoval v gólové pozici těsně nad bránu Šlapák. Poslední zajímavou šanci v první půli předvedli fotbalisté Dynama, po nakrátko rozehraném rohu centroval Otepka a hlavičkující Sedláček zamířil mimo.

Kouč Šilhavý o poločase prostřídal sestavu a na hřiště se podívalo pět hráčů z lavičky. Jihočechům tato obměna prospěla a prakticky v celém druhém poločase byli výrazně aktivnější. Hned ve 48. minutě se k hlavičce z bezprostřední blízkosti dostal Stráský, míč mu ale sklouzl po hlavě a gólmana Rondzika tak příliš nezaměstnal. V dalším průběhu předvedli fotbalisté Dynama hned několik rychlých kontrů, chybělo jim ale přesnější zakončení.

Přesto se ale nakonec dočkali gólu, když v 57. minutě poslal po rychlém brejku Stráský do křídla míč na Otepku, jehož střela bez přípravy zamířila přímo pod břevno příbramské brány - 1:0! I za nepříznivého stavu se příbramští fotbalisté soustředili hlavně na defenzivu a gólman Dynama Pešule si v celém průběhu druhé půle sáhl na balon snad pouze dvakrát. V závěrečné čtvrthodině mohli za Dynamo skórovat Ondrášek, Stráský nebo Krob, ani jeden z nich ale nedokázal brankáře Příbrami překonat a utkání tak skončilo hubenou výhrou Dynama 1:0.

Jaroslav Šilhavý (trenér Dynama): "I když Příbram hrála hodně kombinovaná, hráči poctivě bránili a čekali na brejkové situace. My jsme se nedokázali dostat do zakončení, byli jsme v prvním poločase málo agresivní a v celém prvním poločase nám chyběl lepší pohyb. Ve druhém poločase se to zlepšilo, bohužel jsme nakonec vstřelili jen jeden gól a to nám pravděpodobně na postup do čtvrtfinále stačit nebude, protože o postupu bude rozhodovat počet nastřílených branek."