Fotbalisté Dynama České Budějovice opět ztratili. Na horké půdě vršovického Ďolíčku tým Pavla Tobiáše dlouhé minuty držel domácí hráče na distanc, jenže ve druhé části hry se "klokani" dvakrát prosadili a na konto si tak připsali tři veledůležité body. Dynamo naopak prohrálo páté utkání v řadě..

Do zápasu s Bohemkou poslal trenér Pavel Tobiáš, jenž vedl Dynamo v třístém utkání v první a druhé lize, všechny rekonvalescenty. Hned v základní jedenáctce se tak na hřišti objevili stoper Horejš i útočník Sedláček. Jihočeši nastoupili v defenzivnější sestavě s Homoláčem a Riegelem na postech štítových záložníků, stejně jako v minulém utkání na pravém kraji zálohy nastoupil Tomáš Stráský.

Domácí začali velmi agresivně a během úvodních čtyř minut vyprodukovali pět faulů, čehož se snažili využít hráči Dynama - žádnou z nabídnutých standardek ale svěřenci Pavla Tobiáše ve větší šanci nepřetavili. Na druhé straně se penalty dožadoval po pádu ve vápně Škoda, sudí Bílek ale zůstal v klidu a nechal pokračovat ve hře. V úvodních minutách zápasu měli více ze hry Jihočeši, kteří se s míčem na kopačkách pohybovali v klidu ve středu hřiště, nedokázali si ale připravit lepší předfinální přihrávku a k blízkosti Sňozíkovy brány se dostávali pouze díky standardním situacím.

Vůbec největší šanci prvního poločasu si vytvořili v 25. minutě hráči domácího celku a paradoxně se o ní postaral David Homoláč, který po lehkém přistrčení protihráčem hlavičkoval do vlastní brány - na čáře ale překonaného Kučeru zastoupil u tyče stojící Michael Žižka. Ten míč vyrazil pouze ke Štohanzlovi, jenž ale ani na podruhé hostujícího obránce na čáře nepřekonal. Ve zbytku poločasu se hostující fotbalisté soustředili především na defenzivu a tlak domácího celku sílil. Tým Pavla Hoftycha se ale zmohl pouze na několik centrů do vápna Jihočechů, se kterými si ve spolupráci s obránci poradil brankář Kučera.

I druhý poločas začali výrazně aktivněji domácí fotbalisté, kteří se hned od úvodních minut tlačili na polovinu Dynama. Jihočeši se ale opět prezentovali precizní defenzivou a "klokani" se k zakončení jen velmi těžko. Před bránu domácího celku se Jihočeši dostali v 53. minutě, kdy měli možnost zahrávání rohového kopu. Benátův centr byl ale zblokován prvním obráncem a následný pokus směřující do vápna nikoho ze spoluhráčů nenašel. O dvě minuty později mohlo být zle před Kučerou, zakončující Róth ale nechal vyniknout pouze budějovického gólmana.

Tlak domácího celku stále rostl a probudilo se i publikum, které začalo své miláčky hnát do útoku. Šest a půl tisícovek diváků si gól zakřičelo v 63. minutě, kdy Ibragimov ideálním pasem našel Milana Škodu, který životní ranou přímo pod břevno Kučerovy brány otevřel skóre zápasu - 1:0. Hosté byli rázem jako opaření a nedokázali si přihrát na dva metry. Domácí hráči se naopak dostali do velké pohody a na bránu Dynama se řítil jeden útok za druhým.

V 69. minutě měl dobrou příležitost snížit Benát, který ale dvakrát pohrdl opakovaným přímým kopem a balon se tak rychle vrátil zpět na polovinu budějovického celku. Necelých patnáct minut před koncem byl centru z pravé strany blízko ke gólu Ferenc Róth, jenž se prosadil přes nedůrazného Hudsona - svou hlavičku z malého vápna ale nasměroval metr nad. Hráči Bohemians si i v dalších minutách vytvářeli díky standardním situacím zajímavé šance, gólman Dynama ale zasahovat nemusel.

Na začátku poslední desetiminutovky se dostali hosté k rychlému brejku, kdy se míč po ose Stráský - Meszároš - Benát dostal až k Žižkovi, jehož povedený centr do pokutového území ale nedokázal Ondrášek přetavit v nebezpečné zakončení. Vysokou produktivitu na druhé straně prokázali domácí, za které z přímého kopu po faulu Horejše zvýšil na 2:0 přes děravou zeď střídající Jiří Kaufman. V samém závěru si domácí vedení pohlídali a bez větších problémů dokráčeli k zisku tří bodů.