Zápas SK Dynamo - Benešov

V jarní prvoligové premiéře fotbalisté SK ČB doma ztratili s Benešovem dva body. Přitom po ukázkové spolupráci Kostelníka s Váchou se domácí již v 17. minutě ujali vedení a nic nenasvědčovalo tomu, že si hosté z jihu Čech odvezou nějaký ten bodík. Pět minut před koncem poločasu bylo ale vše jinak. Po zbytečném výletu Valachoviče se hosté dostali do brejku, který po přihrávce Jindry proměnil ve vyrovnávací gól Borovec. Domácí měli ve druhém poločase tlak, na rohy dokonce vyhráli 10:0, avšak další gól již přidat nedokázali.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Promarnili jsme jednogólové vedení, kdy jsme s ohledem na složení našeho mužstva měli hrát více defenzivněji. Otevřeli jsme zbytečně hru a dostali vyrovnávací gól, který postavil Benešov na nohy.