Zápas SK Dynamo - Olomouc

Fotbalisté SK ČB se rozloučili se svými říznivci v posledním utkání na svém hřišti v podzimní části 1. ligy úspěšně: vítězství nad Olomoucí navíc znamená, že Jihočeši nemohou skončit hůře než třetí a tím si vybojovali účast v letním Interpoháru!

Domácí se hned ve 12. minutě dostali díky Robertu Žákovi do vedení. Na začátku druhé půle vyrovnal agilní Ladislav Fujdiar, který je v Olomouci na hostování právě z Českých Budějovic. Z remízy se ale hosté dlouho neradovali, dvě minuty po Fujdiarově trefě zahrával rohový kop Karel Poborský, jehož centr si do vlastní brány srazil gólman Vaniak! Jihočeši tak nakonec vyráli 2:1.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Jsem moc rád, že jsme vyhráli. Do utkání jsme šli s cílem, jako do každého jiného zápasu, tedy neprohrát. Vítězství samozřejmě beru, jsou to dva body do tabulky a znamená to, že jsme za celou sezonu ztratili jen jeden bod s Ostravou, čehož si nesmírně cením.