Zápas Příbram - SK Dynamo

Jiří Vlček (trenér): SEM VLOŽTE TEXT

V tomto utkání jsme potvrdili dobrou formu z posledních utkání!Příbram jsme od první minuty zatlačili na její polovinu a převahu jsme dokázali vyjádřit i brankově. Nejprvně po akci Kalouska se trefil Collin a o čtyři minuty později korunoval svůj výborný výkon Lindák a zvýšil na 0:2. Vzápětí nastřelil Sekyra tyč domácí branky a náš výkon gradoval. Domácí se dostali do šance až v závěru prvního poločasu,na štěstí nás podržel až zázračně Oliva.Vposlední minutě mu pomohlo i břevno. Druhý poločas jsme opět dominovali a Fišer zvýšil po samostatném úniku na 0:3.Pak zaůřadoval rozhodčí který zničeho nic nařídil proti nám trestný kop a z něj Schobel snížil na 1:3.Branka Příbram nakopla ale Oliva v naší brance čaroval.Když už byl překonaný tak mu naštěstí pomohlo opět břevno.Při domácím tlaku jsme šli dvakrát na domácího brankaře, ale neměli jsme přesnou mušku.Vítězství jsme zasloženě uhájili